پاسخ شهاب حسینی به مسعود کیمیایی

کدخبر: 324457
اقتصادنیوز:پیش از آغاز جشنواره و هنگام برگزاری آن یکی از مهم‌ترین نام‌هایی که در سینمای ایران به میان می‌آمد، شهاب حسینی بود. او که پیش از آغاز جشنواره در مخالفت با تحریم موضع گرفت و حتی در ادامه به ریاکاری برخی از این تحریم‌کنندگان حمله کرد.

به گزارش اقتصادنیوز او که در این دوره از جشنواره فیلم فجر با فیلم‌ «آن شب» در بخش سودای سیمرغ حضور دارد، و فیلم «شین» با بازی او در بخش غیررقابتی روی پرده می‌رود، از چهره‌هایی بود که نبودش در جشنواره توجه بسیاری جلب کرد. البته او برای غیبتش دلیل داشت که همان موقع اعلام شد.

اما این باعث نشد که جشنواره امسال از حضور شهاب حسینی محروم شود و این بازیگر سرانجام شنبه ۱۹ بهمن برای نمایش فیلم «شین» به پردیس ملت آمد. او در نشست خبری فیلم «شین» به تندی از مسعود کیمیایی انتقاد کرد و گفت: «من نمی‌توانم ساکت بنشینم که استاد پیشکسوت سینما، که سال‌هاست روند کاریش پیش چشم تماشاگر مشخص است، و هر ساله تماشاگر برخورد ناراحت‌کننده‌ای با فیلم‌های ایشان دارد، می‌آید و امسال هم فیلمی را می‌سازد که مطمئن است برخورد بدی با فیلمش اتفاق می‌افتد و بنابراین می‌آید و آن روغن ریخته را اصطلاحا نذر امامزاده می‌کند.»

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید