کدخبر: ۳۲۴۵۵۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین در سال ۲۰۲۰

اقتصاد نیوز:تحلیلگران بیتمکس (BitMex) که یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین صرافی‌های متمرکز ارز دیجیتال است، عمدتا به تحلیل عملکرد بیت‌کوین و پیش‌بینی آینده آن می‌پردازند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تجارت‌نیوز، آرتور هیز (Arthur Hayes)، مدیرعامل و تحلیلگران دیگر در بیتمکس پیش‌تر هم پیش‌بینی‌های دقیقی در مورد قیمت بیت‌کوین ارائه داده‌اند و حالا هم اعلام کرده‌اند که این رمرارز محبوب در طول سال ۲۰۲۰ رکورد تاریخی ثبت نخواهد کرد و در محدوده دو هزار دلار تا ۱۵ هزار دلار معامله خواهد شد.

تیم تحقیقاتی این صرافی به‌تازگی در حساب توییتری‌اش پیش‌بینی خود از قیمت بیت‌کوین را در سال جدید ارائه داده‌اند.

بر اساس این پیش‌بینی‌ها قیمت بیت‌کوین در سال جاری به کمتر از دو هزار دلار کاهش نخواهد یافت؛ یعنی هزار دلار پایین‌تر از کمترین قیمت سال جاری. در ابتدای سال ۲۰۱۹ ارزش بیت‌کوین سه هزار و ۱۰۰ دلار بوده است.

در سر دیگر طیف، قیمت بیت‌کوین به بیش از ۱۵ هزار دلار هم نخواهد رسید؛ یعنی هزار دلار بالاتر از رکورد خود در جولای ۲۰۱۹٫

در این پیش‌بینی همچنین آمده است که شاخص نفوذ و تسلط بیت‌کوین بر بازار ارزهای دیجیتال در کمترین حالت ۳۰ درصد و در بالاترین حالت ۷۵ درصد خواهد بود.

این پیش‌بینی بیتمکس در حالی ارائه می‌شود که بسیاری از تحلیلگران دیگر بر این باورند که با توجه به نصف شدن پاداش استخراج بیت‌کوین (halving)، در ماه می ۲۰۲۰، بیت‌کوین به بالاترین سطح قیمتی خود خواهد رسید.

بر اساس یک مدل دیگر، پیش‌بینی شده است که ارزش بازار بیت‌کوین پس از هالوینگ در ماه می، یک تریلیون دلار خواهد بود که به معنای افزایش قیمت آن به ۵۵ هزار دلار است. اما این نظریه نیز از سوی برخی دیگر از تحلیلگران رد شده است.

تنها زمان مشخص خواهد کرد که کدام‌یک از این پیش‌بینی‌ها صحیح خواهد بود.

جدیدترین اتفاقات مربوط به بیت‌کوین را می‌توانید در سلسله اخبار بیت‌کوین تجارت‌نیوز ملاحظه کنید.

منبع: newsbtc

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند