یک خودروساز واکنش نشان داد: عدم تمایل خودروسازان به تحویل خودرو، قیمت‌ها را بالا برد؟

کدخبر: 324667
اقتصادنیوز:مدیرعامل ایران‌خودرو تاکید کرد: دستگاه‌های نظارتی روی سایت‌های فروش حاضر هستند و به هیچ عنوان رانتی برای کسی وجود ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، چرا در بازار خودرو اختلاف قیمت‌ها بین کارخانه و بازار زیاد شده است؟ آیا خودروسازان تمایل به تحویل خودرو ندارند که قیمت‌ها بالا رفته است؟ فرشاد مقیمی، مدیرعامل ایران خودرو به این سوالات چنین پاسخ داد: ما در سه ماه گذشته بیش از ۱۵۰ هزار خودرو تحویل مردم دادیم که بی‌سابقه بوده است.

مقیمی افزود: عددی که اعلام شد، معادل آن چیزی است که ۶ ماه اول سال تحویل مردم داده شده است. پس شائبه‌ای ایجاد نمی‌شود که نمی‌خواهیم خودرو تحویل مردم دهیم.

وی تصریح کرد: در برهه از زمان سیستم حمل و نقل توان این‌که خودرو را تحویل دهد، وجود نداشت، بنابراین از مردم خواستیم که بیایند درب کارخانه خودرو خود را تحویل گیرند. بنابراین این که می‌گویند خودروساز علاقه ای به تحویل خودرو ندارد، درست نیست.

مدیرعامل ایران خودرو متذکر شد: نگرانی ما، این است که اول خودروهای مردم را تحویل دهیم. یک ریال به قیمت خودروسازی اضافه نشده و براساس قیمت‌های ستاد تنظیم بازار قیمت‌ها را تحویل می دهیم.

تیتر یک
  • وقت خرید طلا چه زمانی است؟

    در این هفته ، ۱۵ تحلیلگر در نظرسنجی طلای کیتکو نیوز شرکت کردند. در یک نتیجه بی سابقه ، سه تساوی حاصل شد و هر سناریو…

از دست ندهید
بلیط هواپیما