کدخبر: ۳۲۵۶۶۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
تاکنون ۳۶ نفر از داوطلبان انتخابات در خوزستان انصراف داده‌اند

تاکنون ۳۶ نفر از داوطلبان انتخابات در خوزستان انصراف داده‌اند

اقتصادنیوز :معاون استاندار خوزستان گفت: تا امروز (۲۸ بهمن) بر اساس آخرین گزارشی که داشته‌ایم ۳۶ نفر از داوطلبان انتخابات از کاندیداتوری انصراف داده اند و انتظار می رود این رقم در روزهای منتهی به انتخابات افزایش یابد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،نشست ستاد انتخابات استان امروز دوشنبه، ۲۸ بهمن ماه به ریاست علی حسین حسین زاده رئیس این ستاد و معاون سیاسی اجتماعی استانداری برگزار شد.

 حسین زاده در خصوص این نشست توضیح داد: در این نشست آخرین اخبار و اقدامات از سوی کمیته های مختلف ستاد انتخابات استان گزارش شد و هماهنگی های لازم میان مسئولان ستاد انتخابات استان صورت گرفت.

رئیس ستاد انتخابات استان افزود: کلیه تعرفه ها، امکانات و ملزومات برگزاری انتخابات با رعایت تمهیدات امنیتی به کلیه شهرستان ها ارسال شده است. همچنین دستگاه های احراز هویت الکترونیکی به تعداد شعب، در اختیار شهرستان ها قرار داده شده است.

معاون استاندار خوزستان تصریح کرد: تا امروز (دوشنبه) بر اساس آخرین گزارشی که داشته ایم ۳۶ نفر از داوطلبان انتخابات از کاندیداتوری انصراف داده اند و انتظار می رود این رقم در روزهای منتهی به انتخابات افزایش یابد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند