کدخبر: ۳۲۵۸۲۱ لینک کوتاه

حدادعادل: انتخابات قابل پیش‌بینی نیست

غلامعلی حداد عادل گفت: انتخابات قابل پیش‌بینی نیست و این برای ملت ما امتیاز است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شامگاه امروز در همایش نجات اقتصادی ایران گفت: در انقلاب تنها رکنی از ساختارهای سیاسی که حذف نشد مجلس بود. 

وی ادامه داد: اینکه خودمان با دستان خود می توانیم نماینده به مجلس بفرستیم از دستاوردهای انقلاب است. شاه در کتاب انقلاب سفید می‌گفت که از سفارت (ها) می‌نوشتند چه کسی نماینده شود. 

حداد عادل ضمن اشاره به سرنوشت مصدق توسط آمریکایی‌ها در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: انتخابات قابل پیش بینی نیست و این برای ملت ما امتیاز است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: امروز شرایط کشور ما اینطور است که بهای آزادی و استقلال مان را باید بپردازیم. دشمن می خواهد این انقلاب را نا موفق جلوه دهد و تحت عنوان تحریم، فشار حداکثری را ایجاد کرده است. 

وی اظهار داشت: اعتقاد رهبر کشور این است که تولید کنندگان مجاهدان این جنگ هستند.

حداد عادل در مورد لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بیان داشت: ما در این لیست تحت عنوان ایران سربلند به سر لیستی آقای قالیباف سعی کردیم اقتصاد را قوت بخشیم و تاکید ما بر این بوده که کسانی در لیست باشند که ارتباط عملی با صنعت داشته باشند.

وی اضافه کرد: ان شا الله آقای اکبری هم در لیست باشند چون ما تحت فشار تغییرات هستیم و من ایستاده ام که حتماً صنعت نماینده در مجلس داشته باشد. شاید وقتی لیست ما را دیدید تعجب کردید که چرا تعداد زیادی از افراد لیست ما نا شناس هستند، زیرا ما سعی کردیم جوانگرایی کنیم.

حداد عادل اضافه کرد: شرایط سنی من اجازه می داد ثبت نام کنم اما عمدا نام نویسی نکردم تا حداقل برای یک جوان فضا باز شود، مردم انتظار دارند در عالم سیاست نو گرایی و جوان گرایی شود. در لیست ما ۱۸ جوان حضور دارد. 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند