کدخبر: ۳۲۶۳۱۵ لینک کوتاه

به‌روزرسانی می‌شود...؛

آخرین نتایج و آمارهای انتخابات مجلس یازدهم | اعلام ۴۰نفر نخست تهران +جدول به تفکیک استان‌ها

اقتصادنیوز: سید اسماعیل موسوی سخنگو و دبیر ستاد انتخابات کشور نتایج شمارش آراء در ۱۴۴حوزه انتخابیه (۱۵۹ کرسی) یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا ساعت ۱۷:۳۵ صبح شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بر اساس نتایج شمارش آرای حوزه‌های انتخابیه "بیجار" استان کردستان، "میانه" استان آذربایجان‌شرقی و "لنجان" و "سمیرم" استان اصفهان، "دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره" استان ایلام، "کرج، اشتهارد و فردیس" استان البرز و "کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان" استان گلستان کاندیداهای این حوزه‌ها موفق به کسب حد نصاب یک‌پنجم آرای صحیح نشدند و انتخابات در این حوزه‌ها به مرحله دوم کشیده شده است.

*استان آذربایجان‌شرقی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱ تبریز، آذرشهر و اسکو    
۲ تبریز، آذرشهر و اسکو    
۳ تبریز، آذرشهر و اسکو    
۴ تبریز، آذرشهر و اسکو    
۵ تبریز، آذرشهر و اسکو    
۶ تبریز، آذرشهر و اسکو    
۷ بستان‌آباد غلامرضا نوری‌قزلجه ۱۷.۱۲۷
۸ ملکان سید علی موسوی ۲۰.۱۴۰
۹ شبستر جعفر راستی ۱۲.۵۹۶
۱۰ سراب یوسف داوودی ۲۰.۲۰۸
۱۱ میانه مهدی اسماعیلی ۱۶.۸۶۶
۱۲ میانه علی شامی (۱۱.۷۰۳) و بهنام صفایی (۱۱.۰۳۴) مرحله دوم
۱۳ اهر و هریس احمد محرم‌زاده‌یخفروزان ۲۹.۸۲۶
۱۴ کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند حسین حاتمی ۱۷.۶۲۵
۱۵ هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی ۱۴.۲۷۷
۱۶ بناب محمد باقری ۲۲.۵۴۴
۱۷ ورزقان    
۱۸ مرند و جلفا معصومه پاشایی‌بهرام ۴۰.۲۹۴
۱۹ مراغه و عجب‌شیر علی علیزاده ۴۴.۶۹۱

*استان آذربایجان‌غربی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰ ارومیه    
۲۱ ارومیه    
۲۲ ارومیه    
۲۳ سلماس یعقوب رضازاده ۲۴.۷۶۷
۲۴ مهاباد جلال محمودزاده ۱۹.۳۰۴
۲۵ میاندوآب مهدی عیسی‌زاده ۴۳.۰۱۶
۲۶ شاهین‌دژ و تکاب    
۲۷ نقده و اشنویه علی زنجانی‌حسنلویی ۷۸.۶۷۳
۲۸ خوی و چایپاره    
۲۹ پیرانشهر و سردشت کمال حسین‌پور ۳۵.۶۹۷
۳۰ بوکان انور حبیب‌زاده‌بوکانی ۲۶.۹۶۵
۳۱ ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محمد علیپور ۲۰.۱۳۰

*استان اردبیل

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۲ اردبیل، نمین، نیر و سرعین    
۳۳ اردبیل، نمین، نیر و سرعین    
۳۴ اردبیل، نمین، نیر و سرعین    
۳۵ مشکین‌شهر محمود عباس‌زاده ۳۲.۲۵۴
۳۶ پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز عباس جهانگیرزاده ۲۴.۷۷۲
۳۷ خلخال و کوثر    
۳۸ گرمی ولی اسماعیلی ۲۴.۱۶۹

*استان اصفهان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۳۹ اصفهان    
۴۰ اصفهان    
۴۱ اصفهان    
۴۲ اصفهان    
۴۳ اصفهان    
۴۴ نجف‌آباد، تیران و کرون    
۴۵ فریدن، چادگان، فریدونشهر، بویین و میاندشت حسین محمدصالحی‌دارانی ۲۶.۹۲۰
۴۶ مبارکه پروین صالحی‌مبارکه ۱۲.۰۷۵
۴۷ اردستان سید صادق طباطبایی‌نژاد ۱۳.۲۲۹
۴۸ شاهین‌شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی‌دلیگانی ۶۳.۷۷۰
۴۹ شهرضا و دهاقان سمیه محمودی ۲۰.۵۴۲
۵۰ خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی ۳۶.۰۵۵
۵۱ نایین، خور و بیابانک الهام آزاد ۸.۵۷۰
۵۲ سمیرم رحیم کریمی (۵.۹۵۹) و اصغر سلیمی (۵.۹۰۸) مرحله دوم
۵۳ نطنز و بخش قمصر رحمت‌الله فیروزی‌پوربادی ۱۱.۲۵۱
۵۴ لنجان علی یوسف‌پور (۹.۵۵۸) و حسین رجایی‌ریزی (۸.۶۴۶) مرحله دوم
۵۵ کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی‌نژاد ۸۸.۹۴۶
۵۶ فلاورجان سید ناصر موسوی‌لارگانی ۲۶.۹۰۲
۵۷ گلپایگیان و خوانسار مسعود خاتمی ۲۱.۴۷۱

*استان البرز

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۵۸ کرج، اشتهارد و فردیس مهدی عسگری ۸۷.۸۰۸
۵۹ کرج، اشتهارد و فردیس فاطمه آجورلو (۶۱.۰۵۸) و علیرضا عباسی (۵۲.۷۲۶) مرحله دوم
۶۰ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی ۴۳.۲۳۳

*استان ایلام

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۱ ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران علی‌اکبر بسطامی ۴۲.۲۹۶
۶۲ ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران سارا فلاحی ۳۶.۹۰۹
۶۳ دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره بهزاد علیزاده (۱۸.۵۰۵) و صادق کرمی (۱۶.۳۷۲) مرحله دوم

*استان بوشهر

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۴ کنگان، دیر، جم و عسلویه موسی احمدی ۳۸.۹۹۸
۶۵ دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی ۲۹.۰۵۷
۶۶ بوشهر، گناوه و دیلم    
۶۷ دشتستان ابراهیم رضایی ۳۶.۵۸۱

*استان تهران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۶۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدباقر قالیباف بدون آمار
۶۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید مصطفی آقامیرسلیم بدون آمار
۷۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی آقاتهرانی بدون آمار
۷۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس الیاس نادران بدون آمار
۷۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محسن دهنوی بدون آمار
۷۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محمود نبویان بدون آمار
۷۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محسن پیرهادی بدون آمار
۷۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید احسان خاندوزی بدون آمار
۷۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالفضل عمویی بدون آمار
۷۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه رهبر بدون آمار
۷۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اقبال شاکری بدون آمار
۷۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بیژن نوباوه‌وطن بدون آمار
۸۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی توانگر بدون آمار
۸۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس روح‌الله ایزدی‌خواه بدون آمار
۸۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس احمد نادری بدون آمار
۸۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید نظام‌الدین موسوی بدون آمار
۸۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عبدالحسین روح‌الامینی بدون آمار
۸۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره الهیان بدون آمار
۸۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مالک شریعتی بدون آمار
۸۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مهدی شریفیان بدون آمار
۸۸ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید رضا تقوی بدون آمار
۸۹ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سمیه رفیعی بدون آمار
۹۰ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید علی یزدی‌خواه بدون آمار
۹۱ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی خضریان بدون آمار
۹۲ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه قاسمپور بدون آمار
۹۳ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی رضاخواه بدون آمار
۹۴ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رضا تقی‌پور بدون آمار
۹۵ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس غلامحسین رضوانی بدون آمار
۹۶ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره لاجوردی بدون آمار
۹۷ تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عزت‌الله اکبری‌تالارپشتی بدون آمار
۹۸ دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد ۱۵.۸۵۶
۹۹ رباط‌کریم و بهارستان    
۱۰۰ ورامین، پیشوا و قرچک    
۱۰۱ شهریار، قدس و ملارد    
۱۰۲ پاکدشت    

نتایج تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس تا ساعت ۱۶:۱۵ شنبه ۳ اسفند است قطعی نیست.

*استان چهارمحال‌وبختیاری

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۳ لردگان و خانمیرزا حسین بامیری ۳۱.۴۱۴
۱۰۴ شهرکرد، بن و سامان احود راستینه‌هفشجانی ۳۵.۸۷۹
۱۰۵ بروجن امیرقلی جعفری‌بروجنی ۱۱.۸۶۳
۱۰۶ اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه‌شلمزاری ۳۹.۸۰۹

*استان خراسان‌جنوبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۰۷ بیرجند، درمیان و خوسف حسین خسروی‌اسفزار ۷۲.۸۷۲
۱۰۸ فردوس، سرایان، طبس و بشرویه مجید نصیرایی ۳۷.۳۳۴
۱۰۹ نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی ۱۷.۳۴۱
۱۱۰ قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی ۲۱.۹۳۴

*استان خراسان‌شمالی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۱ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان    
۱۱۲ بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان    
۱۱۳ شیروان علی جدی ۲۸.۷۷۹
۱۱۴ اسفراین امان‌الله حسین‌پور ۱۹.۳۱۲

*استان خراسان‌رضوی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۱۵ مشهد و کلات    
۱۱۶ مشهد و کلات    
۱۱۷ مشهد و کلات    
۱۱۸ مشهد و کلات    
۱۱۹ مشهد و کلات    
۱۲۰ تربت‌جام، تایباد، باخزر و صالح‌آباد جلیل رحیمی‌جهان‌آبادی ۹۸.۲۴۸
۱۲۱ کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد جواد نیک‌بین ۲۹.۴۸۷
۱۲۲ تربت‌حیدریه، مه، ولات و زاوه محسن زنگنه ۵۶.۷۰۶
۱۲۳ چناران، بینالود و طرقبه شاندیز    
۱۲۴ گناباد و بجستان محمد صفایی‌دلویی ۲۳.۶۰۷
۱۲۵ سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن علی‌اصغر عنابستانی ۸۰.۰۲۸
۱۲۶ سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن بهروز محبی‌نجم‌آبادی ۶۷.۵۸۲
۱۲۷ نیشابور و فیروزه    
۱۲۸ نیشابور و فیروزه    
۱۲۹ فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه سید احسان قاضی‌زاده‌هاشمی ۵۶.۴۵۴
۱۳۰ قوچان و فاروج علی آذری ۴۴.۰۳۳
۱۳۱ درگز حسن رزمیان‌مقدم ۹.۱۸۴
۱۳۲ خواف و رشتخوار اکبر احمدپور ۶۳.۹۹۴

*استان خوزستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۳۳ اهواز، باوی، حمیدیه و کارون    
۱۳۴ اهواز، باوی، حمیدیه و کارون    
۱۳۵ اهواز، باوی، حمیدیه و کارون    
۱۳۶ آبادان محمد مولوی ۳۵.۰۰۵
۱۳۷ آبادان مجتبی محفوظی ۲۱.۴۰۲
۱۳۸ آبادان جلیل مختار ۱۹.۸۴۲
۱۳۹ بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی حبیب آغاجری ۳۰.۴۳۰
۱۴۰ رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان ۲۴.۵۱۹
۱۴۱ دزفول    
۱۴۲ شادگان مجید ناصری‌نژاد ۱۲.۰۵۵
۱۴۳ مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا    
۱۴۴ اندیمشک فریدون حسنوند ۲۳.۸۲۴
۱۴۵ ایذه و باغملک عبدالله ایزدپناه ۳۳.۲۸۰
۱۴۶ شوشتر و گتوند    
۱۴۷ خرمشهر سید لفته احمدنژاد ۹.۶۳۸
۱۴۸ بهبهان و آغاجری    
۱۴۹ دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی ۱۹.۵۸۹
۱۵۰ شوش محمد کعب‌عمیر ۲۳.۳۵۸

*استان زنجان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۱ زنجان و طارم    
۱۵۲ زنجان و طارم    
۱۵۳ ابهر، خرمدره و سلطانیه حسین‌ شجاعی‌علی‌آبادی ۱۹.۴۵۴
۱۵۴ ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق سید مرتضی خاتمی ۱۷.۷۶۳
۱۵۵ خدابنده سید البرز حسینی ۳۰.۸۵۲

*استان سمنان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۵۶ شاهرود، میامی و بسطام علی اصغر خانی ۳۴.۰۸۳
۱۵۷ سمنان، مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو ۳۲.۴۱۱
۱۵۸ دامغان علی‌اکبر علیزاده‌برمی ۱۱.۰۲۱
۱۵۹ گرمسار و آرادان اردشیر مطهری ۱۳.۱۳۰

*استان سیستان‌وبلوچستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۰ زاهدان حسینعلی شهریاری ۶۵.۰۴۲
۱۶۱ زاهدان فداحسین مالکی ۶۳.۲۷۷
۱۶۲ زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون محمد سرگزی ۷۶.۶۸۴
۱۶۳ زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون حبیب‌الله دهمرده ۶۴.۳۱۴
۱۶۴ چابهار، کنارک، قصرقند شهر و بخش مرکزی نیک‌شهر معین‌الدین سعیدی ۹۰.۸۶۳
۱۶۵ خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت‌آباد و کورین اسماعیل حسین‌زهی ۴۳.۱۴۸
۱۶۶ ایرانشهر، دلگان، بمپور، سرباز، فنوج و بخشهای بنت، لاشار، اهوران و اشار عبدالناصر درخشان ۹۵.۸۹۶
۱۶۷ سراوان، سیب، سوران و مهرستان ملک فاضلی ۴۳.۵۳۰

*استان فارس

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۶۸ شیراز و زرقان    
۱۶۹ شیراز و زرقان    
۱۷۰ شیراز و زرقان    
۱۷۱ شیراز و زرقان    
۱۷۲ داراب و زرین‌دشت    
۱۷۳ سروستان، کوار و خرامه عبدالعلی رحیمی‌مظفری ۳۷.۷۷۱
۱۷۴ مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد    
۱۷۵ لارستان، خنج، گراش و اوز حسین حسین‌زاده ۲۸.۳۹۹
۱۷۶ فسا    
۱۷۷ جهرم و خفر محمدرضا رضایی‌کوچی ۳۹.۹۴۰
۱۷۸ آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهان رحیم زارع ۲۶.۳۰۶
۱۷۹ نی‌ریز، استهبان و بختگان فرهاد طهماسبی ۲۸.۸۴۷
۱۸۰ ممسنی و رستم مجید انصاری ۵۰.۰۰۸
۱۸۱ اقلید مسلم صالحی ۱۴.۵۸۰
۱۸۲ فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین محمدمهدی فروردین ۲۹.۶۶۱
۱۸۳ کازرون و کوه‌چنار    
۱۸۴ لامرد و مهر    
۱۸۵ سپیدان و بیضاء    

*استان قزوین

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۸۶ قزوین، آبیک و البرز    
۱۸۷ قزوین، آبیک و البرز    
۱۸۸ تاکستان رجب رحمانی ۲۶.۰۴۵
۱۸۹ بوئین‌زهرا و آوج روح‌الله عباسپور ۳۷.۵۸۹

*استان قم

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۰ قم    
۱۹۱ قم    
۱۹۲ قم    

*استان کردستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۳ سنندج و دیواندره سید مهدی فرشادان ۳۵.۷۱۶
۱۹۴ سنندج و دیواندره محسن فتحی ۳۲.۵۱۸
۱۹۵ بیجار حمدالله کریمی (۶.۸۴۷) و علیرضا زندیان (۵.۸۳۷) مرحله دوم
۱۹۶ سقز و بانه    
۱۹۷ قروه و دهگلان پرویز اوسطی ۱۷.۱۹۶
۱۹۸ مریوان و سروآباد    

*استان کرمان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۱۹۹ کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی‌داورزنی ۱۳۰.۱۹۵
۲۰۰ کرمان و راور محمدمهدی زاهدی ۹۰.۷۱۴
۲۰۱ رفسنجان و انار حسین جلالی ۵۳.۷۸۸
۲۰۲ زرند و کوهبنان عفت شریعتی‌کوهبنانی ۴۴.۴۵۳
۲۰۳ کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکراللهی ۱۰۵.۱۴۷
۲۰۴ سیرجان و بردسیر حسن پوربیگلری ۴۸.۸۶۴
۲۰۵ جیرفت و عنبرآباد ذبیح‌الله اعظمی‌ساردویی ۵۳.۲۰۲
۲۰۶ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی ۷۹.۳۹۲
۲۰۷ شهر بابک مصطفی رضاحسینی‌قطب‌آبادی ۱۳.۳۵۰
۲۰۸ بافت، رابر و ارزوئیه صمدالله الله‌محمدی ۱۸.۰۰۲

*استان کرمانشاه

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۰۹ کرمانشاه    
۲۱۰ کرمانشاه    
۲۱۱ کرمانشاه    
۲۱۲ کنگاور، صحنه و هرسین    
۲۱۳ اسلام‌آباد غرب و دالاهو مجتبی بخشی‌پور (۱۴.۳۴۹) و نادر نادری (۱۳.۱۲۷) مرحله دوم
۲۱۴ قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب    
۲۱۵ سنقر سید جواد حسینی‌کیا ۱۰.۹۳۵
۲۱۶ پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر آرش زره‌تن‌لهونی ۳۰.۶۱۶

*‌استان کهگیلویه‌وبویراحمد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۱۷ کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده    
۲۱۸ گچساران و باشت    
۲۱۹ بویراحمد و دنا    

*استان گلستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۰ گرگان و آق‌قلا رمضانعلی سنگدوینی ۵۳.۱۰۰
۲۲۱ گرگان و آق‌قلا غلامرضا منتظری ۴۰.۸۹۳
۲۲۲ مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه رضا آریان‌پور ۴۲.۹۴۷
۲۲۳ رامیان و آزادشهر غلامعلی کوهساری ۳۸.۶۱۵
۲۲۴ گنبد کاووس امامقلیچ شادمهر ۳۱.۸۲۶
۲۲۵ علی‌آباد رحمت‌الله نوروزی ۳۵.۹۰۷
۲۲۶ کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان عبدالجلال ایری (۲۱.۲۰۶) و رجب محمدآبادی (۱۴.۹۸۳) مرحله دوم

*استان گیلان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۲۷ رشت جبار کوچکی‌نژاد ۵۰.۶۸۵
۲۲۸ رشت سید علی آقازاده‌دافساری ۴۷.۰۵۷
۲۲۹ رشت محمدرضا احمدی ۳۳.۹۹۲
۲۳۰ لنگرود    
۲۳۱ رودبار مهرداد گودرزوندچگینی ۱۶.۱۹۹
۲۳۲ بندر انزلی احمد دنیامالی ۱۶.۷۳۵
۲۳۳ صومعه‌سرا    
۲۳۴ رودسر و املش محمد صفری‌ملک‌میان ۲۵.۴۷۴
۲۳۵ تالش، رضوان‌شهر و ماسال حسن محمدیاری ۳۰.۸۲۷
۲۳۶ فومن و شفت    
۲۳۷ آستانه اشرفیه محمدعلی رمضانی‌دستک ۱۳.۹۴۸
۲۳۸ لاهیجان و سیاهکل رسول فرخی‌میکال ۱۸.۶۲۰
۲۳۹ آستارا غلامرضا مرحبا ۱۴.۸۳۴

*استان لرستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۰ خرم‌آباد، چگنی و دوره    
۲۴۱ خرم‌آباد، چگنی و دوره    
۲۴۲ بروجرد    
۲۴۳ بروجرد    
۲۴۴ الیگودرز    
۲۴۵ دلفان و سلسله یحیی ابراهیمی ۲۹.۴۴۶
۲۴۶ دورود و ازنا    
۲۴۷ پلدختر    
۲۴۸ کوهدشت و رومشگان    

*استان مازندران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۴۹ ساری و میان‌دورود    
۲۵۰ ساری و میان‌دورود    
۲۵۱ قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالی کیوان مرادیان‌کوچکسرایی ۶۱.۹۸۰
۲۵۲ قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالی کمال علی‌پورخنکداری ۵۷.۸۲۳
۲۵۳ نوشهر، چالوس و کلاردشت محمدعلی محسنی‌بندپی ۲۴.۰۹۲
۲۵۴ نور و محمودآباد ولی‌الله فرزانه ۳۵.۳۴۷
۲۵۵ بهشهر، نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی‌اندراتی ۵۷.۹۴۵
۲۵۶ بابل    
۲۵۷ بابل    
۲۵۸ بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده ۳۰.۴۳۰
۲۵۹ آمل رضا حاجی‌پور ۵۷.۹۵۱
۲۶۰ تنکابن، رامسر و عباس‌آباد سید شمس‌الدین حسینی ۴۴.۹۷۳

*استان مرکزی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۱ اراک، کمیجان و خنداب    
۲۶۲ اراک، کمیجان و خنداب    
۲۶۳ خمین علیرضا نظری ۱۵.۱۵۷
۲۶۴ محلات و دلیجان علیرضا سلیمی ۱۰.۴۷۱
۲۶۵ تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال‌خانی ۱۳.۷۵۲
۲۶۶ شازند محمود احمدی‌بیغش ۲۴.۴۵۲
۲۶۷ ساوه و زرندیه محمد سبزی ۲۷.۵۴۴

*استان هرمزگان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۶۸ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر    
۲۶۹ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر    
۲۷۰ بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر    
۲۷۱ بندر لنگه، بستک و پارسیان احمد جباری ۳۰.۷۰۲
۲۷۲ میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد حسین رئیسی ۱۰۳.۴۷۰

*استان همدان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۷۳ همدان و فامنین    
۲۷۴ همدان و فامنین    
۲۷۵ ملایر احد آزادی‌خواه ۳۶.۴۷۸
۲۷۶ ملایر هادی بیگی‌نژاد ۲۲.۰۶۲
۲۷۷ بهار و کبودرآهنگ    
۲۷۸ رزن و درگزین حسن لطفی ۱۹.۸۶۵
۲۷۹ نهاوند علیرضا شهبازی ۱۸.۵۷۸
۲۸۰ اسدآباد کیومرث سرمدی‌واله ۲۶.۱۱۱
۲۸۱ تویسرکان محمدمهدی مفتح ۱۶.۲۵۸

*استان یزد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۲ یزد، اشکذر و بخش ندوشن و دهستان سورک     
۲۸۳ اردکان محمدرضا دشتی‌اردکانی ۱۸.۸۴۸
۲۸۴ مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد محمدرضا صباغیان‌بافقی ۲۶.۸۶۵
۲۸۵ تفت و میبد سید جلیل میرمحمدی‌میبدی ۲۰.۲۸۶

*اقلیت‌های مذهبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء
۲۸۶ زرتشتیان    
۲۸۷ کلیمیان    
۲۸۸ مسیحیان ارمنی جنوب ایران روبرت بگلریان ۱.۱۵۸
۲۸۹ مسیحیان ارمنی شمال ایران    
۲۹۰ مسیحیان آشوری و کلدانی    

این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تا ساعت ۱۷:۳۵ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ بروزرسانی شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.

این خبر بروزرسانی می‌شود...

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند