کدخبر: ۳۲۶۳۱۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پزشک معالج در بیمارستان جم؛

آخرین وضعیت پزشکی استاد «محمدرضاشجریان» +فیلم

اقتصادنیوز؛ مهرداد بهلولی یکی از پزشکان معالج محمدرضا شجریان و عضو هیئت مدیره بیمارستان «جم»، درباره وضعیت فعلی و روند درمان او توضیح داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ مهرداد بهلولی در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به اینکه شرایط آقای شجریان نسبت به دیروز و پریروز تغییر زیادی نکرده، گفت: علائم حیاتی ایشان ثابت‌تر شده است. ایشان تاحدودی هوشیاری‌شان بیشتر شده و چشمانشان را بازکرده‌اند. خوشبختانه روند مثبت است و نسبت به روز اول بستری، مقداری بهبودی واضح در علائم حیاتی و شرایط ایشان ایجاد شده است.

بهلولی درباره مدت زمان بیماری استاد شجریان و دلیل وخامت حالش طی ماه‌ها و روزهای اخیر نیز گفت: آقای شجریان مدت‌هاست به بیماری سرطان مبتلا هستند و از سال‌های قبل با این بیماری دست و پنجه نرم می‌کنند و با بیماری‌شان مبارزه کرده‌اند. ایشان آخرین بار حدود چهار سال قبل در خارج از کشور«رادیوتراپی» شده‌اند که این بیماری فعلی عوارض همان رادیوتراپی آن زمان است که مشکلاتی را برای ایشان ایجاده کرده است.

مهرداد بهلولی

آقای شجریان از مدتی قبل تحت نظر همکاران ما و تیم پزشکی بیمارستان «جم» قرار گرفته‌اند و چندین‌بار بستری شده‌اند که شرایط ایشان در آخرین بستری نامناسب‌تر از پیش بود اما خوشبختانه طی دو روز گذشته روند ما مثبت بوده است.

بهلولی در پایان گفت: روز گذشته شایعاتی مطرح شد که توسط ما و خانواده ایشان تکذیب شده است.​

استاد محمدرضا شجریان

گفتنی است محمدرضا شجریان طی روزهای گذشته به دلیل وخامت حالش در بیمارستان «جم» بستری شده بود که این اتفاق شایعه‌ها و حاشیه‌هایی ایجاد کرده بود. طرفداران شجریان شب گذشته جمعه دوم اسفندماه مقابل بیمارستان «جم» تجمع کرده بودند که با توضیحات همایون شجریان و اطمینان از زنده بودن استاد متفرق شدند.

شجریان

 

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند