کدخبر: ۳۲۶۶۳۷ لینک کوتاه

ورود مدعی‌العموم دستگاه قضایی در تخلفات مرتبط با کرونا/مدیران کم‌کار مجازات می‌شوند

اقتصادنیوز: دادستان عمومی و انقلاب مرکزی استان اردبیل گفت: دستگاه قضایی استان اردبیل به منظور پیشگیری از تخلفات احتمالی در رابطه با گرانفروشی برخی لوازم و اقلام بهداشتی در سطح استان مدعی‌العموم است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سیدعبدالله طباطبایی اظهار داشت: با انتشار اخبار احتمالی از شیوع بیماری کرونا در سطح استان اردبیل طی روزهای گذشته شاهد برخی تخلفات من جمله گرانفروشی یا کم‌فروشی از سوی برخی داروخانه‌ها و مراکز بهداشتی بودیم که در این رابطه دادستانی استان با جدیت پای کار است.

وی با اشاره به تشکیل اکیپ دادستانی به همراه دانشگاه علوم پزشکی و تعزیزات حکومتی افزود: با همکاری سایر دستگاههای ذی‌ربط در راستای پیشگیری از گرانفروشی و مقابله با جرایم احتمالی در این زمینه بازدیدهای سرزده از داروخانه‌ها و مراکز درمانی و بهداشتی و حتی بیمارستان‌ها انجام شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از تشکیل دو شعبه ویژه در حوزه دادستانی با حضور قضات باسابقه خبر داد و تصریح کرد: دستگاه قضایی استان اردبیل با جرایم احتمالی و تخلفات پیش‌آمده به شدت برخورد می‌کند، که در این رابطه تخلف آن دسته از مدیرانی که به هر نحوی در راستای پیشگیری با این ویروس شایع در هر دستگاه اجرایی کوتاهی کنند، از چشم دادگستری پنهان نبوده و پرونده قضایی برای مسئولان کم‌کار تشکیل می‌شود.

طباطبایی اظهار کرد: تشدید برخورد با متخلفان از سوی دادستانی و دستگاه قضایی استان نیز مدنظر بوده و در دستور کار قرار گرفته است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند