کدخبر: ۳۲۷۰۵۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ریزش متعدد بهمن و سنگ در کندوان/ کندوان هنوز برای تردد ایمن نشد

ریزش متعدد بهمن و سنگ در کندوان/ کندوان هنوز برای تردد ایمن نشد

اقتصادنیوز: فرمانده پلیس راه ولی‌آباد کندوان گفت: حور کندوان که طی سه روز گذشته به‌دلیل ریزش بهمن و سنگ مسدود شده هنوز امکان تردد در آن وجود ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، باتوجه به پیش‌بینی هواشناسی و احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ باتوجه به بارش سنگین برف و کولاک از ساعت 18 روز سه‌شنبه ششم اسفند ماه امسال مسدود اعلام شد.

این انسداد همچنان ادامه دارد و باتوجه سقوط بهمن و ریزش سنگ در این محور امکان بازگشایی آن با توجه به پایان هفته هنوز میسر نشده است.

فرمانده پلیس راه ولی‌آباد کندوان درباره آخرین وضعیت محور کندوان در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: محور کندوان که طی سه روز گذشته به‌دلیل ریزش بهمن و سنگ مسدود شده هنوز امکان تردد در آن وجود ندارد.

محمد احمدی با بیان اینکه از بلوار مرزن‌آباد تا تونل دهانه شمالی این محور در محدوده مازندران مسدود است، افزود: این محور به‌دلیل ریزش بهمن و سنگ هنوز برای تردد ایمن نشده است.

وی اضافه کرد: درحال حاضر ماموران راهداری و پلیس راه در حال بازگشایی مسیر هستند.

فرمانده پلیس راه ولی‌آباد کندوان تصریح کرد: باتوجه به ریزش 12 بهمن و ریزش متعدد سنگ و شدت آن در این محور هنوز مسیر برای تردد ایمن نشده و احتمال بازگشایی آن تا فردا وجود دارد.

احمدی بیان کرد: توصیه ما به رانندگان این است از تردد در بلوار مرزن‌آباد پرهیز کرده تا راهداری و پلیس راه نسبت به ایمن‌سازی کامل مسیر اقدام کند و از محورهای جایگزین هراز و سوادکوه تردد کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند