فرار مالیاتی مدیر برنامه کریستیانو رونالدو

کدخبر: 328109
خورخه مندس، مدیر برنامه کریستیانو رونالدو به فرار مالیاتی متهم شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، خورخه پائولو آگوستینیو مندس، معروف به خورخه مندس مدیر برنامه معروف پرتغالی که بازیکنان مشهوری را به دنیای فوتبال معرفی کرده است به فرار مالیاتی متهم شده است.

یک هکر، مدارکی از این مرد ارائه داده که نشان دهنده فرار مالیاتی چند میلیون یورویی این مدیر برنامه معروف است. دادستان عمومی، در مرحله اول دستور به شروع یک عملیات بزرگ برای کشف مدارک محکم‌تر داده است.

روز گذشته پلیس پرتغال ۵۰ مکان را برای یافتن مدارک جدید علیه مندس، تفتیش کرد. از مکان‌های جست و جو شده می‌توان به خانه و دفاتر او در شهر‌های لیسبون و پورتو اشاره کرد. باشگاه‌های پورتو، بنفیکا، اسپورتینگ لیسبون، براگا، ویتوریا گیمارش و استوریل هم از جمله باشگاه‌هایی بودند که تفتیش شدند.

ادعا می‌شود که دستمزد بسیاری از بازیکنان به درستی به مقامات گزارش نشده است و مندس مبالغ هنگفتی را برای فرار از پرداخت مالیات پنهان کرده است. پلیس به دنبال اسناد و مدارک مربوط به قرارداد‌های بازیکنان است.

خورخه مندس مدیر برنامه افراد معروفی از جمله، کریستیانو رونالدو، ژوزه مورینیو، لوئیس فیلیپه اسکولاری، پپه، آنخل دی‌ماریا، رادامل فالکائو، خامس رودریگز و دیگو کاستا بوده است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما