کدخبر: ۳۲۸۲۳۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
فرماندار: شهرستان محلات قرنطینه شد

فرماندار: شهرستان محلات قرنطینه شد

فرماندار محلات گفت: از ورود مسافران به این شهرستان جلوگیری کرده و به منظور پیشگیری از بیماری کرونا شهرستان محلات قرنطینه شد.

به گزارش اقتصادنیوز، حسن قمری در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم، با اشاره به با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این شهرستان به منظور پیشگیری از ویروس کرونا اظهار داشت: بیشتر هدف ما بحث پیشگیری است چراکه پیشگیری از بیماری کرونا از اولویت‌های اصلی ما به شمار می‌رود.

وی افزود: با ثبت نخستین مورد مثبت در شهرستان محلات تدابیر لازم از جمله پیشنهاد به استانداری برای تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها داده شد، در همین راستا تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها ارائه شد.

قمری تصریح کرد: تعطیلی اماکن اقامتی حتی در منطقه آب گرم و داخل شهر، هتل‌ها ورستوران‌ها، خانه مسافر و آرایشگاه‌های زنانه انجام شد.

وی افزود: در این راستا و به منظور اقدامات پیشگیرانه در محلات مجموعه‌ای تدابیر اتخاذ شد از جمله اینکه گندزدایی سطح شهر، مدارس، حمل و نقل و اماکن عمومی به منظور پیشگیری کنترل ویروس کورنا در شهرمحلات انجام شد.

فرماندار محلات خاطرنشان کرد: همچنین ورود مسافرانی که مقصدشان محلات است ممنوع شد و برای ترددهایی که مسیرشان از محلات بوده کمربندی این شهرستان را پیش بینی کردیم.

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند