اعلام زمان مراسم تدفین فاطمه رهبر از سوی حزب موتلفه /پیام تسلیت قالیباف و عارف

کدخبر: 328340
اقتصادنیوز : حزب موتلفه اسلامی در پی درگذشت مرحومه فاطمه رهبر عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، متن بیانیه حزب موتلفه اسلامی به این شرح است: «منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم عمر پُر برکت خودش را در خط ولایت و پاسداری از ارزشهای اسلامی و خدمت به ملت و محرومان و نظام مقدس اسلامی گذراند.

این حزب در ادامه بیانیه خود در پی درگذشت فاطمه رهبر خاطرنشان کرده است: این بانوی وارسته که سه دوره نمایندگی مجالس شورای اسلامی را در گذشته همراه معاونت کمیته امداد امام خمینی (ره) و خدمت در صداوسیما با عفاف و حجاب برتر را در کارنامه خود دارد، نمونه ای از زنان فاطمی و زینبی، ایران اسلامی است.

این بیانیه در پایان عنوان می‌دارد: حزب موتلفه اسلامی، این ضایعه را به محضر ولی امر مسلمین، ملت بزرگ ایران به ویژه مردم تهران و جامعه بانوان و اعضای حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور تسلیت گفته برای او علودرجات و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارد و اطمینان دارد که راه این بانوی مجاهد و فداکار را همراهان او ادامه خواهند داد.»

همچنین مراسم تدفین پیکر فاطمه رهبر عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی روز یکشنبه ۹۸/۱۲/۱۸ ساعت ۱۰ صبح در قطعه۲۱ بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود.

پیام قالیباف و عارف در پی درگذشت فاطمه رهبر

همچنین محمدباقر قالیباف منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم شورای اسلامی طی پیامی درگذشت فاطمه رهبر منتخب مردم تهران را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت سرکار خانم دکتر فاطمه رهبر، نمایندۀ منتخب مردم شریف تهران، ری، اسلامشهر، پردیس و شمیرانات در یازدهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی که پیش از این نیز سه دوره وکالت مردم تهران را بر عهده داشتند، موجب تأسف و تأثر گردید.

فعالیت‌های ارزندۀ ایشان در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و محرومیت‌زدایی به ویژه در ایام نمایندگی مجلس شورای اسلامی، از ایشان چهره‌ای تاثیرگذار ساخته بود که همواره مجدّانه در خدمت به نظام اسلامی و ملت شریف ایران می‌کوشید.

اینجانب ضایعۀ درگذشت خانم دکتر رهبر را به مردم شریف حوزۀ انتخابیۀ تهران، خانواده گرامی، معزز و انقلابی ایشان و  دوستان و همکاران او به ویژه نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی تسلیت گفته و از درگاه حیّ متعال، برای ایشان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر آرزو می کنم.»

محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی نیز در پیامی درگذشت فاطمه رهبر را تسلیت گفت . در متن پیام او آمده است؛

«درگذشت بانوی بزرگوار، سرکار خانم فاطمه رهبر موجب تاثر و تالم شد. این ماتم را به خانواده محترم ایشان و بستگان داغدار و اعضای محترم حزب موتلفه اسلامی تسلیت عرض می کنم.

برای آن مرحومه از خداوند متعال علو درجات و حشر با حضرت زینب (س) و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی مسالت دارم.»

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما