دستبند پلیس بر دست فوتبالیست مشهور +عکس

کدخبر: 328448
اقتصاد نیوز: فوتبالیست مشهور جهان اخیرا به دلیل جعل پاسپورت دستگیر شده است.

 به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ورزش آنلاین، رونالدینیو اسطوره فوتبال برزیل و برادرش چند روز پیش در زمان ورد به خاک پاراگوئه با پاسپورت جعلی این کشور دستگیر شدند. رونالدینیو از زمان دستگیری‌اش در مرز توسط پلیس مرزبانی پاراگوئه با حکم بازداشت موقت در یک هتل نگهداری می‌شد و قرار بود روز چهارشنبه به دادگاه برود تا قاضی تصمیم بگیرد ادامه رسیدگی به پرونده او به چه شکل باشد.

38090

در روزهای بعدی پلیس پاراگوئه و دادستانی این کشور نسبت به رونالدینیو لحن مثبتی در پیش گرفته و اعلام کردند چون رونالدینیو و برادرش با آنها همکاری کرده‌اند و به نظر می‌رسد توسط یکی از همراهان‌شان فریب خورده‌اند آنها قصد دارند از دادگاه بخواهند تا به جای بازداشت اسطوره برزیلی، از حکمی جایگزین مثل پرداخت جریمه نقدی استفاده کند.

در روز دادگاه رونالدینیو در حالیکه در دادگاه حضور یافته بود فهمید که قاضی قصد ندارد به پیشنهاد دادستانی گوش دهد و نظرش این است که او باید تا ادامه رسیدگی به اتهامش به زندان رفته و در زندانی در پاراگوئه زندانی شود. وکلای رونالدینیو تلاش کردند قاضی را مجاب کنند که در این مدت برای او حکم حبس خانگی صادر کند تا او در هتل محل اقامتش بماند ولی در نهایت قاضی حکم داد که رونالدینیو باید به زندان رفته و تا پایان بررسی پرونده‌اش در حبس بماند.

تصویر تلخی که توسط رسانه‌های پاراگوئه‌ای منتشر شد رونالدینیو را در حالی نشان می‌دهد که پلیس به دستش دستبند زده و او در حالیکه دیگر نشانه‌ای از لبخند همیشگی روی صورتش دیده نمی‌شود لباسی روی دست خود انداخته به این امید که دستبندش در مقابل دوربین‌ها دیده نشود. تصویر تلخی که نشان می‌دهد اسطوره سالهای نه چندان دور فوتبال برزیل در مسیری قدم برمی‌دارد که به هیچ عنوان پایان خوشی برایش نمی‌توان متصور بود.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما