کدخبر: ۳۲۹۰۱۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
سمند چقدر ارزان شد؟

سمند چقدر ارزان شد؟

اقتصادنیوز : بررسی وضعیت بازار خودرو نشان می دهد قیمت خودروهای خانواده سمند در بیست روز اخیر بین ۲ تا ۷ میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، سمند LX امروز به قیمت ۹۹ میلیون تومان در بازار فایل شد اما این خودرو در ابتدای اسفند ماه برابر با ۱۰۳ میلیون تومان به بازار عرضه شده بود به این ترتیب این خودرو کاهشی چهار میلیون تومانی را تجربه کرده است .

 بر اساس این گزارش قیمت سمند EF نیز از ۱۲۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به ۱۱۸ میلیون تومان رسیده است .  بر این اساس قیمت خودروی سمندEF گازسوز تغییری نکرده است را که خودروهای گازسوز با افزایش قابل توجهی پس از سهمیه بندی بنزین روبرو شد. قیمت این خودروها تغییری را در این دوره زمانی تجربه نکرده است.

  بر اساس این گزارش قیمت سمند سوزن نیز از۱۴۷ میلیون تومان به ۱۴۱ میلیون تومان رسیده است . کاهش قیمت ها در بازار خودرو در روزهای اخیر گزارش شده است . بررسی ها نشان می دهد بازار خودرو با کاهش شدید تعدا مشتریان روبروست .  

 وزیر صنعت، معدن و تجارت وعده داده است قیمت خودرو به زودی متعادل خواهد شد . دلالان در یک ماه گذشته تلاش فراوانی برای بالا بردن قیمت خودرو را به کار بستند اما تغییرات بازار نشان از آن دارد که بازار در حال بازیابی بوده و قیمت ها در حال بازگشت است.

این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند