کدخبر: ۳۲۹۴۰۵ لینک کوتاه

حمله به زنی که در هواپیما سرفه کرد ! +عکس

اقتصاد نیوز:حُقه عجیب زن چینی برای خروج از هواپیمایی که به مدت ۷ ساعت در داخل آن گرفتار شده بود به ضررش تمام شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین،ویدئویی که به تازگی منتشر شده است حمله فیزیکی یکی از مسافران به یک زن چینی در داخل یک فروند هواپیمای مسافربری تایلند را به تصویر می‌کشد. این زن که پس از هفت ساعت تاخیر پرواز هواپیما امیدوار بود سرفه کردن او موجب بازشدن درب هواپیما شود پس از انجام این عمل (سرفه کردن) توسط یکی از مسافران مورد حمله قرار گرفت.

این مسافر که هویتش مشخص نشده پس از سرفه کردن به دلیل نداشتن ماسک روی صورتش توسط یکی از مسافران مورد حمله قرار گرفت. در ویدئویی که توسط مسافران داخل هواپیما و با تلفن همراه تهیه شده است مشاهده می‌شود این مسافر در حالی که سر این زن را زیر بغلش قرار داده از خدمه هواپیما می‌خواهد او را به بیرون منتقل کنند. این ویدئو نشان می‌دهد پس از نزدیک شدن مسافران این مرد برای در امان ماندن از سرفه‌های این زن، سر او را زیر صندلی هواپیما قرار می‌دهد. زن جوان نیز با ایجاد سر و صدا و تکان دادن خود تلاش کرد تا سرش را آزاد کند.

بلافاصله چند نفر از خدمه هواپیما وارد عمل شدند و از مسافر مرد خواستند تا این زن را رها کند. در این ویدئو صدای یکی از مهمانداران شنیده می‌شود که می‌گوید: «بشینید لطفا.»

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند