کدخبر: ۳۲۹۶۳۳ لینک کوتاه

مسافران ورودی به کیش قرنطینه می‌شوند

سخنگوی شورای سلامت کیش از تصمیم این شورا برای اجرای طرح قرنطینه مسافران ورودی به کیش و تشدید عملیات مبارزه با ویروس کرونا در این جزیره خبر داد.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دکتر محمد رضا رضانیا، ساعتی فبل با اعلام این خبر افزود: با توجه به تاکیدات شورای سلامت کیش، کارگروهی و ویژه جهت تعیین ضوابط قرنطینه ای در کیش تشکیل شده و قرار است این طرح قبل فروردین 99 اجرایی شود.

وی اضافه کرد: کلیه ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی مکلفند کلیه پرسنل خود را شیفت بندی کنند و از تجمع پرسنل بکاهند.

رضانیا ، کاهش تجمع در مکانهای عمومی، سواحل و کنترل ترددهای غیر ضروری در سطح جزیره را از دیگر تصمیمات نشست امروز شورای سلامت این جزیره برای مبارزه با ویروس کرنا اعلام کرد و افزود: در این خصوص نیروهای انتظامی و بسیج بر اجرای این طرح نظارت می کنند.
سخنگوی شورای سلامت کیش همچنین اضافه کرد: طبق مصوبات آخرین جلسه این شورا، گمرک سازمان منطقه آزاد کیش مکلف شد با مدیریت زمانبندی مراجعین و شیفت بندی پرسنل خود بگونه ای برنامه ریزی کندکه در زمان ترخیص کالا هیچ تجمعی صورت نگیرد.
وی همچنین تصریح کرد: سازمان منطقه آزاد کیش هیچگونه برنامه ای برای چهارشنبه آخر سال و لحظه تحویل سال نو ندارد و کیشوندان نیز به منظور پیشگیری از تجمعات از منازل خود خارج نشوند، همچنین عوامل انتظامی جزیره نیز در جهت پیشگیری از تجمعات ممانعت به وجود خواهند آورد.

 

این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند