کدخبر: ۳۳۰۰۵۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
شمار کرونا مثبت‌های جزایر خلیج فارس به ۴۲ نفر رسید

شمار کرونا مثبت‌های جزایر خلیج فارس به ۴۲ نفر رسید

اقتصادنیوز: با مثبت شدن نتایج آزمایش ۵ بیمار جدید در کیش و ۲ بیمار در قشم، شمار کرونا مثبت‌های جزایر خلیج فارس به ۴۲ تَن افزایش یافت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، شامگاه امروز بنابر اعلام آخرین اخبار رسمی کرونا از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با مثبت شدن نتایج آزمایش پنج بیمار جدید در کیش و 2 بیمار در قشم، شمار کرونا مثبت‌های جزایر خلیج فارس به 42 تَن افزایش یافته است.

طبق آمار رسمی اعلام شده، پیش از این 23 تن بیمار کرونایی در جزیره کیش و 12 بیمار نیز در جزیره قشم شناسایی شده بود که تمامی بیمارهای قشم با حال عمومی مساعد از بیمارستان ترخیص شدند.

حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان شامگاه امروز در ارائه آخرین آمار رسمی مبتلایان به کرونا، اظهار کرد: امروز 12 مورد مثبت در هرمزگان به ثبت رسیده که 5 مورد جدید آن مربوط به جزیره کیش و 2 مورد نیز مربوط به قشم است.

وی افزود: سفر کردن به جزایر در این بازه زمانی بسیار مخاطره‌آمیز بوده و توصیه جدی ما پرهیز از سفر و باقی ماندن در خانه‌ها است.

گفتنی است، تاکنون 62 نفر در بندرعباس، 28 نفر در کیش، 14 نفر در قشم، 2 نفر در پارسیان، 2 نفر در بستک، 3 نفر در بندرلنگه، 3 نفر در رودان، 4 نفر میناب، حاجی آباد 1 نفر، 1 نفر بندرخمیر و جاسک 1 نفر به کرونا مبتلا شده‌اند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند