کدخبر: ۳۳۰۲۰۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

انتشار تصویر عجیب رونالدو و فرزندانش در قرنطینه

اقتصاد نیوز: قبل از شیوع گسترده ویروس کرونا در اروپا بود که کریستیانو رونالدو برای ملاقات با مادرش که دچار عارضه مغزی شده بود، به مادیرا در پرتغال سفر کرد. البته در آن مقطع ستاره پرتغالی تصور نمی کرد این سفر اینقدر طولانی شود، اما حالا او در خانه مجلل خود در پرتغال در شرایط قرنطینه قرار دارد و در حال سپری کردن روزهای آرامی در کناری خانواده اش است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از آی اسپورت، نامزد کریستیانو رونالدو، جورجینا رودریگز تصاویری از این بازیکن در کنار فرزندانش در ویلای مجلل او در مادریرا منتشر کرده است. این خانه لوکس دارای دو استخر یکی در پشت بام، دو سالن بدنسازی و حتی یک زمین فوتبال دارد و در این روزهای سخت تمام شرایط را برای آرامش کریستیانو رونالدو فراهم کرده است.

ستاره پرتغالی چندی قبل با انتشار بیانیه ای ضمن درخواست از هوادارانش برای ماندن در خانه و رعایت اصول بهداشتی اعلام کرد فعلا قصدی برای بازگشت به ایتالیا ندارد و تا عادی شدن شرایط در مادریرا ماندنی خواهد بود. تا به حال دو همبازی کریستیانو رونالدو در یوونتوس مبتلا به کرونا شده اند. چندی قبل اعلام شد دنیله روگانی کرونا گرفته و چند روز پیش نیز تست بلیز ماتوئیدی مثبت اعلام شد. به همین دلیل بازیکنان یوونتوس در  قرنطینه قرار دارند و کریستیانو رونالدو نیز از این قاعده مستثنی نیست. فوتبال در ایتالیا حداقل تا تاریخ سوم آوریل به حالت تعطیل درآمده و مشخص نیست رونالدو تا چه زمان قصد دارد در سرزمین مادرش اش باقی بماند.

22

 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند