کدخبر: ۳۳۱۶۶۸ لینک کوتاه

فرمانده ستاد مقابله با کرونا امروز مهمان شورای شهر

اقتصادنیوز: رئیس شورای اسلامی شهر تهران از حضور دکتر زالی فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران امروز در شورا خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، محسن هاشمی صبح امروز قبل از آغاز جلسه شورای اسلامی شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران گفت: شورای شهر در جلسه امروز میزبان دکتر زالی فرمانده عملیات ستاد کرونای تهران است.

وی با بیان این که  کمک به ایشان در اولویت کار شورای شهر قرار دارد گفت: از آن جای که زالی مسئولیت کنترل و فرماندهی کرونای تهران را دارد ما نیز خود را موظف به کمک می‌دانیم.

هاشمی با بیان این که ستاد ملی کرونا وظایف ارشد تری دارد گفت: امروز دکتر زالی را دعوت کردیم تا ضمن ارائه  گزارشی از وضعیت کرونا در تهران، سوالات احتمالی اعضا را پاسخ دهد و ما نیز در مود نحوه کمک‌هایمان و همچنین نیازهای این ستاد اطلاعاتی را به دست بیاوریم.

هاشمی در دمورد سرانجام نامه‌اش به رئیس جمهور برای دریافت کمک گفت: نامه‌ای با امضای مشترک بنده و شهردار تهران به رئیس جمهور ارسال شد و تا آن جای که خبر داریم، روحانی نیز با نظر مثبت این نامه را به نوبخت ارجاع داده تا بررسی‌های لازم در خصوص کمک به شهرداری از محل بودجه کرونا و صندوق ذخیره انجام شود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند