کدخبر: ۳۳۲۷۱۲ لینک کوتاه

تعداد قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا از ۲۰ هزار نفر گذشت

اقتصادنیوز: منابع دولتی در ایتالیا از افزایش تعداد قربانیان ویروس کرونا (بیماری کووید-۱۹) در این کشور به بیش از ۲۰ هزار نفر خبر دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا روز دوشنبه اعلام کرد شمار قربانیان ویروس کرونا (بیماری کووید-19) در این کشور به 20465 نفر رسیده است.

ایتالیا بعد از آمریکا دومین کشوری است که شمار قربانیان ویروس کرونا در آن از 20 هزار نفر عبور کرده است. بعد از این دو کشور، اسپانیا با نزدیک به 17500 مورد مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در رتبه سوم جهان قرار دارد و با توجه به تعداد موارد مرگ‌ومیر در این کشور طی روزهای اخیر به نظر می‌رسد که آمار این کشور نیز ظرف چند روز آینده به بیش از 20 هزار نفر برسد.

بر اساس جدیدترین آمارهای منتشر شده از سوی آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا، طی 24 ساعت گذشته 566 نفر به آمار قربانیان و 3153 نفر به آمار مبتلایان به کرونا در این کشور افزوده شده است. آمار کلی مبتلایان به ویروس کرونا در ایتالیا اکنون حدود 160 هزار نفر است.

ایتالیا از لحاظ آمار مبتلایان به ویروس کرونا پس از آمریکا و اسپانیا در رتبه سوم جهان و از لحاظ شمار قربانیان کرونا نیز پس از آمریکا در رتبه دوم جهان قرار دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند