۱۰ معبر اصلی تهران زیر بار ترافیک نسبتا سنگین صبحگاهی

کدخبر: 333069
اقتصادنیوز : رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ترافیک نسبتا سنگین ۱۰ معبر اصلی پایتخت در صبحگاه آخرین روز کاری هفته جاری خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،سرهنگ محمد رازقی درباره وضعیت ترافیکی معابر در صبح روز چهارشنبه ۲۷ فروردین‌ماه  گفت: برابر گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پایتخت و نیز رصدهای انجام شده، صبح امروز شاهد ترافیک نسبتا سنگین در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همت از شیخ فضل الله، مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید حکیم از پردیسان و مسیر غرب به شرق  بزرگراه هاشمی رفسنجانی از اشرفی اصفهانی بودیم.

وی افزود: همچنین در مسیر غرب به شرق بزرگراه شیخ فضل الله نوری از تیموری، مسیر جنوب به شمال بزرگراه نواب صفوی از هلال احمر و مسیرغرب به شرق خیابان آزادی از خیابان شهیدان نیز وضعیت مشابهی در صبح امروز وجود داشت.

به گفته رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید زین الدین از خروجی گلزار،  مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی از منصوری، مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی(ع) از رسالت و  مسیر غرب به شرق آزادراه  تهران ـ کرج  از پل شرقی نیز بار ترافیک صبحگاهی روز چهارشنبه پرحجم بوده است. 

تیتر یک
  • ارزش منصفانه طلا چقدر است؟

    آخرین مطالعه نشان می دهد که آمریکا در حال نزدیک شدن به «وضعیت عادی» است ، اما آخرین مرحله،مرحله دشواری خواهد بود.

از دست ندهید
بلیط هواپیما