کدخبر: ۳۳۳۰۸۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
زمان آغاز رسمی کلاس‌های درس شاد

زمان آغاز رسمی کلاس‌های درس شاد

اقتصاد نیوز:معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه شبکه شاد به طور اختصاصی کاربری آموزشی دارد گفت: با توجه به پیگیری هایی که انجام شده به طور رسمی از روز اول اردیبهشت کلاس های درس شبکه شاد در دوره ابتدایی آغازبکار می کند و برگزار می شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه شبکه شاد به طور اختصاصی کاربری آموزشی دارد گفت: با توجه به پیگیری هایی که انجام شده به طور رسمی از روز اول اردیبهشت کلاس های درس شبکه شاد در دوره ابتدایی آغازبکار می کند و برگزار می شود.

 رضوان حکیم زاده با حضور در یک برنامه تلویزیونی با بیان اینکه آموزش و پرورش با توجه به ماموریت ذاتی خودش که تداوم جریان آموزش است از ابتدای بحران کرونا مدارس را برای حفظ سلامت دانش آموزان تعطیل کرد، گفت: از همان ابتدا برنامه وزارتخانه این بود که همه امکاناتش را بکار بگیرد تا آموزش تعطیل نشود.

وی افزود: در کوتاهترین زمان ممکن مدرسه تلویزیونی با همکاری خوب صداوسیما راه افتاد و در عرض یک هفته همه تمهیدات لازم فراهم شد.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه خوشبختانه گنجینه بسیار ارزشمندی از معلمان پرکار و پرتلاش در جامعه فرهنگی داریم گفت: زمانی که اعلام کردیم قصد اجرای این برنامه را داریم همکاران ما در اموزش و پرورش شهر تهران معلمان منتخب را معرفی کردند و آنها به سرعت برای حضور در مقابل دوربین تلویزیون به صورت زنده آماده شدند.

حکیم زاده افزود: معلمان جهادی پای کار آمدند. بعد از شروع به کار برنامه، فراخوانی نیز اعلام شد تا دیگر معلمان علاقه مند به این پروژه بپیوندند.

وی درباره عدم دسترسی به تلفن همراه و اینترنت برای همه دانش آموزان کشور گفت: معلمان ما به طور خودجوش از ابتدا پای کار آمدند و تلاش های ارزشمندی صورت گرفت.اما ضرورت داشت این حرکت منسجم و هماهنگ باشد و امکان نظارت وجود داشته باشد و محیطی که دانش آموزان وارد آن میشود محیطی امن است و فقط کاربری آموزشی دارد. به همین علت تلاش هایی صورت گرفت که منجر به راه اندازی شبکه شاد شد.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه شبکه شاد به طور اختصاصی کاربری آموزشی دارد گفت: با توجه به پیگیری هایی که انجام شده به طور رسمی از روز اول اردیبهشت کلاس درس شاد در دوره ابتدایی آغاز بکار می کند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند