کدخبر: ۳۳۳۳۵۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

واکنش رشیدپور به یادداشت تند روزنامه کیهان

اقتصاد نیوز:روز گذشته روزنامه کیهان در یادداشتی خطاب به رشیدپور او را «نابرادر» نامید و ساعاتی پیش رشیدپور نسبت به یادداشت کیهان واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از برترین‌ها،متن یادداشت روزنامه کیهان: «روز گذشته مطالبی به نقل از یک برنامه‌ساز سیما در فضای مجازی منتشر شد که حیرت‌انگیز است. این فرد که رضا رشیدپور، مجری تلویزیون قبلا وی را همه‌کاره برنامه‌هایش معرفی کرده بود، در فضای مجازی به‌طور مستقیم و آشکار عناد خود نسبت به ارزش‌ها و انقلاب اسلامی را نشان داده است.

هر چند که خود رشیدپور نیز در فتنه‌های رخ داده در سال 98 «نابرادری» خودش را ثابت کرده بود، اما آنچه از دستیار وی در برنامه‌های سیما فاش شده، نشان می‌دهد که کار از «ستون پنجم» گذشته است و حالا با خودِ دشمنان نظام و انقلاب در رسانه ملی مواجه هستیم! تعجب از حراست و مدیران سیماست که یک معاند را به پشت صحنه و تولید یک برنامه راه داده‌اند. ضمن اینکه چنین افرادی در بخش‌های مختلف صداوسیما حضور دارند.

«رسانه ملی» فراتر از هر نهاد و سازمان دیگری، به‌طور مستقیم روی فرهنگ و زندگی عموم مردم و سرنوشت کشورمان تأثیر می‌گذارد. جای آموزگاران تباهی و نیرنگ در این دانشگاه عمومی نیست!»

واکنش رشیدپور به یادداشت تند روزنامه کیهان

 

 

این مطلب برایم مفید است
16 نفر این پست را پسندیده اند