کدخبر: ۳۳۳۴۶۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
کشف هزار تُن لیموترش احتکار شده توسط اطلاعات سپاه

کشف هزار تُن لیموترش احتکار شده توسط اطلاعات سپاه

اقتصادنیوز : سازمان اطلاعات سپاه فجر در تازه‌ترین اقدام اطلاعاتی و عملیاتی موفق به کشف یک هزار تُن لیموی احتکار شده در شهرستان جهرم شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، همزمان با شیوع بیماری کرونا، انتشار برخی اخبار جعلی و هدفدار درباره خواص برخی میوه‌ها در درمان و پیشگیری از این بیماری باعث شد قیمت این میوه‌ها و مرکبات در بازار بصورت غیر عادی افزایش پیدا کند.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر استان فارس افزود: در ادامه انتشار این شایعات شبکه‌ای از محتکران و دلالان با دامن زدن به این گونه اخبار جعلی و همزمان جمع آوری و احتکار این میوه‌ها بخصوص لیمو ترش در انبار‌های کالا، قصد داشتند این محصولات را به چندین برابر قیمت در بازار به فروش برسانند.

سرهنگ دوم پاسدار جلال یارمحمدی گفت: در همین راستا سربازان گمنام امام زمان (عج) سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس در شهرستان جهرم، در ادامه برخورد‌های قاطع با فرصت طلبان و سودجویان، با رصد، رهگیری و چندین اقدام اطلاعاتی و عملیاتی برای مقابله با این مفسدین اقتصادی، موفق به کشف یک هزار تُن لیموترش احتکار شده در شهرستان شده و این محموله کشف شده برای توزیع عادلانه در میان مردم عزیز و تنظیم بازار این میوه در کشور در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گرفت.

او تصریح کرد: استان فارس و خصوصا شهرستان جهرم یکی از قطب‌های تولید و توزیع این محصول باغی در کشور است.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر گفت: این ضربه سخت سازمان اطلاعات سپاه فجر به شبکه احتکار میوه در استان فارس که با هماهنگی نهاد قضائی صورت پذیرفت گام موثری در راستای حفظ آرامش روانی جامعه و تعدیل قیمت در بازار خواهد بود.

این مطلب برایم مفید است
60 نفر این پست را پسندیده اند