کدخبر: ۳۳۳۶۲۲ لینک کوتاه

پیشنهاد جالب برای دیدن فوتبال در روزهای کرونا

اقتصاد نیوز:یکی از تیم‌های لیگ فوتبال دانمارک به آن دسته از هواداران خود که از خانه‌نشینی خسته شده‌اند پیشنهاد داده به شیوه‌ای متفاوت بازی‌های فوتبال این تیم را تماشا کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، در روزهای که تعلیق مسابقات فوتبال و در بهترین حالت برگزاری بازی‌ها پشت درهای بسته به خاطر شیوع کرونا ضررهای مالی زیادی را به تیم‌ها وارد کرده، هر یک از باشگاه‌ها به شیوه‌‌های مختلفی مانند تعدیل نیرو، کاهش حقوق بازیکنان و معاوضه پول بلیت با محصولات‌شان در فکر جبران این ضررها هستند.

در دانمارک اما سران باشگاه میچلند پیشنهاد متفاوتی به هوادارانش داده است. این باشگاه به هوادارانش گفته اگر از خانه‌نشینی و تماشای مسابقه از تلویزیون و کاناپه منازل‌شان خسته شده‌اند، خودروی شخصی خود را سوار شوند و به ورزشگاه بیایند اما از آن پیاده نشوند!

در واقع این صدرنشین جدول رده‌بندی سوپرلیگ دانمارک روز جمعه اعلام کرد که درنظر دارد برای هر بازی به 10 هزار نفر از هوادارانش اجازه دهد که به ورزشگاه نزدیک شوند اما وارد آن نخواهند شد. برنامه این باشگاه برای سرگرم کردن هوادارانی که حداقل تا ماه آگوست از رفتن به ورزشگاه محروم هستند، این است که برای آنها در اطراف استادیوم نمایشگرهای بزرگی نصب کنند تا هواداران به همراه اعضای خانواده‌های‌شان از داخل خودرو قادر به تماشا بازی باشند. این باشگاه همچنین می‌خواهد یک ایستگاه رادیویی محلی نیز در اطراف ورزشگاه ایجاد کند تا از طریق آن گزارش زنده بازی برای هواداران مستقر در خودروهای‌‌شان پخش شود.

ویروس کرونا , فوتبال , کشور دانمارک ,

در حال حاضر لیگ دانمارک تعلیق است اما امکان دارد که به زودی مسابقات از سر گرفته شوند و باشگاه میچلند هم می‌خواهد برای ورود تماشاگرانش 2 هزار فضای پارک خودرو فراهم کند تا بدون آنکه سلامت‌شان به خطر بیفتد از نزدیک‌ترین فاصله ممکن به ورزشگاه قادر به تماشای بازی‌ها باشند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند