کدخبر: ۳۳۴۵۴۸ لینک کوتاه

نقش سیدمحمدخاتمی در نگارش متن پذیرش قطعنامه ۵۹۸

اقتصادنیوز : رئیس دفتر سیدمحمد خاتمی در دوره ریاست‌جمهوری درباره حاشیه‌های ایجاد شده نوشته اخیر خود توییتی منتشر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز  محمدعلی ابطحی در توئیت خود نوشت: من دیشب در خاطرات روزمره کرونایی نوشته بودم آقای خاتمی متن پذیرش قطعنامه ۵۹۸ را نوشته بود. معاون تبلیغاتی شورای دفاع بود. این ربطی به نوشته امام و جام زهر ندارد. برداشت اشتباه نشود.

سید محمدعلی ابطحی،  در خاطرات روزانه خود در کانال تلگرامی نوشت: در هشتادمین سالگرد تاسیس رادیو یک مصاحبه زنده و طولانی با رادیو تهران کردم. من از ۱۵ مرداد ۶۲ تا ۱۲ شهریور ۱۳۶۷ در ایام جنگ مدیر رادیو ایران بودم. کلی  خاطره تعریف کردیم. از روزی که آقای خاتمی متن پذیرش قطعنامه را نوشت تا راه اندازی سه رادیوی  قرآن و جبهه و دریا توسط من و فراگیر بودن آن زمان رادیو. دورانی که ماهواره و اینترنت نبود. دوتا شبکه تلویزیون داشتیم هر  کدام چهار پنج ساعت. همه به خاطر اعلام وضعیت قرمز رادیوهاشان روشن بود. و البته تلاش‌هایی که برای حفظ موسیقی انجام دادم. گفتگوی خوبی بود. آخرش پرسید اگر بخواهند فیلم پرماجرای زندگی ‌ات را بسازند چه کسی نقش شما را بازی کند؟ گفتم سازنده‌اش را پیدا کن، خودم نقش خودم را بازی می‌کنم. تا جایی که می‌شد خودم بیب‌هاش را نگفتم.

رئیس دفتررئیس جمهوری دوره اصلاحات سپس در توئیتی نوشت: من دیشب در خاطرات روزمره کرونایی نوشته بودم آقای خاتمی متن پذیرش قطعنامه ۵۹۸ را نوشته بود. معاون تبلیغاتی شورای دفاع بود. این ربطی به نوشته امام و جام زهر ندارد. برداشت اشتباه نشود. 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند