کدخبر: ۳۳۴۷۴۵ لینک کوتاه

بسته محرک اقتصادی شهرداری در روزهای کرونایی

اقتصادنیوز : رییس شورای شهر تهران از ارائه‌ی لایحه‌ای توسط شهرداری برای تدوین بسته‌های محرک اقتصادی در شرایط کرونایی خبر داد.

به گزارش اقتصادینوز به نقل از ایسنا ، محسن هاشمی صبح امروز پیش از حضور در جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع چند تن از خبرنگاران با بیان این‌که صبح امروز جلسه هم‌اندیشی با حضور شهردار تهران برگزار شد، گفت: در این جلسه در خصوص نامه وزیر ارشاد و مسائل مربوطه در مورد آمارها مسائلی بررسی شد همچنین اعضای شورای شهر در خصوص احتمال آغاز موج دوم شیوع کرونا در تهران با توجه به آغاز فعالیت‌های اقتصادی و افزایش حضور مردم در سطح شهر ابراز نگرانی کرده و پیشنهاداتی در این خصوص که چه اقداماتی باید در موج دوم کرونا داشت، بیان شد.

وی با بیان این‌که در جلسه صبح امروز شهردار تهران در خصوص ارائه‌ لایحه دوفوریتی پیرامون ارائه بسته‌های محرک اقتصادی در شرایط کرونایی ارائه کرد، اظهار کرد: امروز قرار است این لایحه دو فوریت بررسی شود.

رییس شورای شهر تهران در خصوص سرانجام زباله‌سوز چینی گفت: متخصص مسائل زباله‌سوز نژادبهرام است چرا که متر به متر وضعیت زباله‌سوز را رصد می‌کند و به نظرم حالا این زباله‌سوز نزدیک دماغه هند است.

هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا این زباله‌سوز به قم می‌رود یا تهران، اظهار کرد: این بحث انحرافی است و این زباله‌سوز نیست بلکه دستگاه امحاء زباله‌های بیمارستانی است که در هر ساعت حدود یک تن زباله‌های بیمارستانی را امحاء می‌کند.

وی در خصوص نامه وزیر ارشاد به وی درخصوص انتشار اخبار و گفت‌وگوهای اعضای شورای شهر با رسانه‌ها در مورد آمار کرونا، ادامه داد: در این زمینه فتنه‌انگیزی نکنید.

رییس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که آیا وزارت بهداشت آمارها را به تفکیک استان به اعضای شورای شهر داده یا نه، گفت: از کجا می‌دانید که نداده است؟ این‌که علنی اعلام نشده که آمار داده‌اند یا نه به معنای این نیست که آمار نداده‌اند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند