کدخبر: ۳۳۴۸۲۱ لینک کوتاه

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت خبر داد؛

کشف ۲۵کیلوگرم هروئین از برادران قاچاقچی

اقتصادنیوز؛ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از کشف و ضبط ۲۵کیلوگرم ماده مخدر «هروئین» و دستگیری ۲ برادر قاچاقچی خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر؛ عبدالوهاب حسنوند اظهار کرد: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که یکی از قاچاقچیان مواد مخدر ویژه غرب استان تهران با همکاری برادرش به تازگی مقداری مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور تهیه و در مخفیگاهش در تهران منتقل کرده است، بررسی موضوع در اختیار تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با شناسایی هویت متهمان، در شاخه‌ای دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد که مخفیگاه متهمان در یکی از محلات عبدل آباد تهران می‌باشد و محموله خریداری شده را در مخفیگاهشان دپو و مترصد توزیع آن در سطح شهر تهران می‌باشند.

حسنوند اضافه کرد: با تجمیع اطلاعات بدست آمده و هماهنگی با مقام قضائی، تیمی از مأموران عملیات این پلیس با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب تهران، مخفیگاه متهمان را تحت کنترل در آوردند و پس از اطمینان از حضور آنان در مخفیگاهشان در یک اقدام ضربتی هر دو برادر دستگیر و در بازرسی از آن مکان ۲۵ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین و مقادیری آلات مصرف مواد مخدر کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پایان خاطرنشان کرد: متهمان و مواد مشکوفه به مقر پلیس منتقل و پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قضائی در اختیار دادسرا قرار گرفتند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند