کدخبر: ۳۳۵۱۴۹ لینک کوتاه

چرا سرعت تلفن اندرویدی من پایین است؟

اقتصاد نیوز:اگر تلفن اندرویدی شما به کندی کار می‌کند، با پاک کردن داده‌های اضافی ذخیره شده در حافظه نهان تلفن خود و حذف برنامه‌های بلااستفاده، می‌توانید این مشکل را به سرعت حل کنید.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از انتخاب، ممکن است یک تلفن اندرویدی که پایین‌تر از سرعت عادی کار می‌کند، نیاز به به روزرسانی مجدد داشته باشد. اگرچه تلفن‌های قدیمی ممکن است نتوانند آخرین نسخه نرم افزار را به درستی اجرا کنند.

اگر حذف داده‌ها و پاک کردن حافظه نهان تلفن شما سرعت گوشی را بالاتر نبرد، ممکن است تلفن اندرویدی شما دارای مشکل باتری یا مشکل سخت افزاری دیگری باشد که به کمک حرفه‌ای نیاز دارد. اما قبل از مراجعه به نمایندگی برای تعمیرات، این برنامه‌های رفع مشکلات را امتحان کنید:

چرا سرعت تلفن اندرویدی من پایین است؟ / ۳ روش کاربردی برای افزایش سرعت تلفن همراه

حافظه نهان خود را پاک کنید


حافظه نهان خود را در برنامه‌های Chrome و شخص ثالث پاک کنید.


هر بار که وب را در تلفن خود مرور می‌کنید، تعداد زیادی از داده‌ها را در حافظه نهان خود ذخیره می‌کنید. پاک کردن حافظه نهان می‌تواند سرعت تلفن اندروید شما را تا حد زیادی افزایش دهد.


برای پاک کردن حافظه نهان برنامه مرورگر یا شخص ثالث می‌توانید برنامه‌هایی را نصب کنید که به راحتی حافظه نهان را پاک می‌کنند

چرا سرعت تلفن اندرویدی من پایین است؟ / ۳ روش کاربردی برای افزایش سرعت تلفن همراه

برنامه‌ها و داده‌های غیر ضروری را حذف کنید


حذف برنامه‌هایی که هرگز از آن‌ها استفاده نمی‌کنید می‌تواند فضای ذخیره و فضای عملیاتی را آزاد کند. پاک کردن پرونده‌ها، عکس‌ها، فیلم‌ها، اسناد و هر چیز دیگری که فقط به آن نیاز ندارید مفید است.


شما می‌توانید با وارد شدن به برنامه تنظیمات خود، فضای گوشی خود را آزاد کنید. سپس "ذخیره سازی" (که ممکن است در زیر برگه "نگهداری دستگاه" باشد) را باز کنید و توجه کنید که چقدر فضای خالی دارید؛ و چه چیزی بیشترین فضا را می‌گیرد

چرا سرعت تلفن اندرویدی من پایین است؟ / ۳ روش کاربردی برای افزایش سرعت تلفن همراه

دستگاه اندرویدی خود را مجدداً راه اندازی یا مجدداً تنظیم کنید

 

تنظیم مجدد کارخانه تلفن شما را به تنظیمات پیش فرض کارخانه خود باز می‌گرداند.


اگر همه اصلاحات اساسی را امتحان کرده اید و تلفن اندرویدی شما هنوز کند است، زمان آن رسیده است که آن را تمیز کرده و تنظیمات کارخانه را دوباره اجرا کنید.


ابتدا از تلفن خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و سپس به تنظیمات بروید.


روی "مدیریت عمومی" ضربه بزنید و "تنظیم مجدد" را انتخاب کنید.


"تنظیم مجدد تنظیمات" را بزنید.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند