کدخبر: ۳۳۵۲۱۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

نیسان حامل موادضدعفونی کننده بزرگراه را به هم ریخت +‌عکس

اقتصادنیوز :رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از خالی شدن محلول‌های ضدعفونی‌کننده در کف بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری درپی ترکیدن لاستیک وانت نیسان خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،سرهنگ محمد رازقی   در این‌باره گفت: حوالی ساعت ۱۳:۳۰ دیروز یک دستگاه وانت نیسان در مسیر غرب به شرق بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری در حال حرکت بود که ناگهان لاستیک این خودرو دچار ترکیدگی و واژگون شد.

وی با اشاره به حضور عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی در محل گفت: درپی این حادثه ماموران پلیس راهور و عوامل امدادی در محل حاضر شده و مشاهده کردند که این خودرو حامل مواد ضدعفونی کننده بود و این محلول‌ها در کف خیابان رها شده که همین موضوع منجر به افزایش حجم ترافیک در این محدوده شده بود.

رازقی با بیان اینکه خودروی وانت نیسان به وسیله جرثقیل از میانه بزرگراه برداشته و به حاشیه آن منتقل شد، گفت: همچنین محلول‌های ضدعفونی نیز از کف مسیر جمع آوری شده و بزرگراه دوباره باز شد و تردد در آن به حالت عادی بازگشت. 

به گفته رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ این حادثه مورد مصدوم یا فوتی نداشت و تنها از نوع خسارتی بوده است.

 

NWt7h2WxVeLbtgefoHseC310

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند