کدخبر: ۳۳۵۳۲۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
مؤلف کتاب ریاضی کلاس اول دبستان درگذشت

مؤلف کتاب ریاضی کلاس اول دبستان درگذشت

اقتصادنیوز: سیدمحمد کاظم نائینی، معلم نمونه، پیشکسوت تعلیم و تربیت، از یاران شهید رجایی و مؤلف کتاب ریاضی کلاس اول دبستان پس از انقلاب، درگذشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سیدمحمد کاظم نائینی، معلم نمونه، پیشکسوت تعلیم و تربیت و مؤلف کتاب ریاضی کلاس اول دبستان پس از انقلاب، درگذشت.

محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در پیامی این ضایعه را به خانواده، همکاران و دوستداران ایشان تسلیت گفت.

در این پیام تسلیت آمده است: «‪ خبر درگذشت معلمی مؤمن، صادق، اندیشه‌ورز، متعهد و پیشکسوت عرصه تعلیم و تربیت موجب تأثر و تألم گردید‪؛ مرحوم دکتر سید محمد کاظم نائینی از یاران و همراهان شهید رجایی بود که در سال ۱۳۸۲ در کسوت معلمی بازنشسته شد و نزدیک به شش دهه خدمت صادقانه و خالصانه به نظام تعلیم و تربیت و فرزندان این مرز و بوم داشته است.

فعالیت‌های آموزشی مرتبط با ریاضی از معلمی تا استادی دانشگاه، عضو سابق شورای عالی آموزش و پرورش، عضو گروه برنامه ریزی تربیت معلم، مشاور شورای برنامه‌ریزی و عضو هیأت ‌علمی پردیس دانشکده علوم دانشگاه تهران، دبیر شورای برنامه‌ریزی آن دانشکده، مدیرکلی دفتر تألیف و برنامه ریزی درسی، تألیف کتاب و مقالات آموزشی و عضویت در هیأت امنای دانشگاه رجایی از جمله سوابق این پیشکسوت فهیم و دین آشناست.

اینجانب درگذشت این همسنگر عزیز شهید رجایی را به جامعه بزرگ آموزش و پرورش و خانواده گرامی آن مرحوم  تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند منان علو درجات را برای ایشان مسألت می‌نمایم».

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند