کدخبر: ۳۳۶۳۴۷ لینک کوتاه

بارندگی‌های شدید در ۸ جاده کشور

اقتصادنیوز: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در دو آزادراه قزوین به کرج و کرج به تهران خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در دو آزادراه قزوین به کرج و کرج به تهران خبر داد.

نادر رحمانی در گفتگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک در سراسر کشور در حال حاضر در اکثر محور‌های هفت استان آذربایجان غربی، لرستان، همدان، خوزستان، زنجان، کرمانشاه و کردستان بارش باران گزارش شده است. همچنین در محور بروجن-لردگان در استان چهارمحال و بختیاری نیز وضعیت مشابه وجود دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: همچین در اکثر محور‌های استان ایلام نیز وزش باد همراه با گرد و خاک وجود دارد که لازم است رانندگان حین تردد در محور‌های این استان موارد ایمنی را رعایت کنند.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: در آزادراه قزوین به کرج از محدوده پل استاندارد تا پل فردیس و آزادراه کرج به تهران در محدوده پل فردیس تا پل کلاک نیز ترافیک پرحجم است؛ اما در دیگر محور‌های مواصلاتی کشور مشکل و گره ترافیکی خاصی وجود ندارد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند