کدخبر: ۳۳۶۴۹۳ لینک کوتاه

آخرین نرخ سکه ،‌طلا و دلار در بازار+ جدول

اقتصادنیوز : قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۶ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون ۸۷۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۷۵ هزار تومان داد و ستد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران ، نادر بذر افشان دبیرهیات مدیره  اتحادیه طلا ، جواهر و سکه تهران گفت: قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۶ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان،  نیم سکه ۳  میلیون و ۲۸۰ هزار  تومان، ربع سکه یک میلیون ۸۷۰ هزار تومان و سکه گرمی  ۹۷۵ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به  یک هزار و ۶۸۶ دلار و۳۰  سنت رسید که نسبت به دیروز ۱۸ دلار افزایش یافته است و  هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان است.

بذر افشان افزود: در حال حاضر حباب سکه حدود ۳۰۰ هزار تومان است.

او در پایان گفت: افزایش نرخ در بازار ارز بر قیمت طلا و سکه تاثیر گذاشته است و سبب افزایش بهای طلا و سکه شده است. سکه تمام بهار آزادی طرح جدید  نسبت به آخرین معاملات دیروز  با افزایش ۲۰ هزار تومان همراه است.

نرخ سکه و طلا در ۱۸ اردیبهشت ۹۹

محصول 

نرخ (تومان)

سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 

۶.450.۰۰۰

سکه طرح امامی 

۶.653.۰۰۰

نیم سکه بهار آزادی

۳.33۰.۰۰۰

ربع سکه بهار آزادی

۱.۸9۰.۰۰۰

سکه گرمی 

۹80.۰۰۰

اونس جهانی 

یک هزار و ۶۸۶ دلار ۳۰ سنت  

طلای ۱۸ عیار 

۶۴۷.۵۰۰

بر اساس معاملات انجام شده در صرافی‌های مجاز امروز (۱۸ اردیبهشت ۹۹) هر دلار آمریکا به مبلغ ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان و هر اسکناس یورو به قیمت ۱۷هزار و ۱۰۰ تومان  معامله شدند. 

نرخ دلار  نسبت به دیروز ۱۰۰ تومان افزایش یافت و یورو بدون تغییر در قیمت  خرید و فروش شد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند