سردار آزمون باز هم گزینه یک تیم خارجی شد

کدخبر: 336508
اقتصاد نیوز:نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا نوشته است که سردار آزمون در صدر فهرست گزینه‌هایی قرار دارد که باشگاه ناپولی برای تقویت خط حمله‌اش در پنجره بعدی نقل و انتقالات زیر نظر گرفته است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از آی اسپورت، این نشریه نوشته است؛ در صورتی که یکی از دو مهاجم فعلی ناپولی یعنی آرکادیوژ میلیک یا دریس مرتنس از این تیم جدا شوند، آبی‌پوشان شهر ناپل به سراغ آزمون خواهند رفت و این بازیکن اولین کسی خواهند بود که برای خریدش تلاش خواهند کرد. در ماه‌های اخیر خبرهایی درباره جدایی احتمالی دریس مرتنس از ناپولی شنیده شده است. مرتنس 33 ساله تا پایان فصل جاری با ناپولی قرارداد دارد و هنوز اقدامی برای تمدید آن صورت نگرفته است؛ بنابراین احتمال جدایی این مهاجم بلژیکی از شاگردان گتوسو بسیار زیاد است.

گاتزتا مدعی شده با وجود قرنطینه و تعلیق فوتبال ایتالیا، مدیرورزشی باشگاه ناپولی در این مدت بیکار نبوده و با تماشای فیلم عملکرد بازیکنان مختلف از جمله سردار آزمون به بررسی گزینه‌های موجود برای جذب آنها در پایان فصل جاری پرداخته است. البته این نخستین بار نیست که از ناپولی به عنوان مشتری سردار آزمون یاد می‌شود ضمن اینکه پیش از این از لاتزیو هم به عنوان یکی از مشتریان یاد شده است.

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید