کدخبر: ۳۳۶۷۳۵ لینک کوتاه

عضو کنست نقل کرد؛

نتانیاهو: موج دوم کرونا به انقراض بشریت منجر می‌شود!

اقتصادنیوز؛ روزنامه تایمز آو اسرائیل به نقل از یک عضو پارلمان که نامی از وی برده نشده نوشته که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر به اعضای حزب لیکود هشدار داده که فراگیری موج دوم کرونا ویروس می‌تواند به پایان بشریت منجر شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ گزارش شده که نخست وزیر رژیم اسرائیل به حزبش هشدار داده که اگر گزارش‌ها درباره شیوع مجدد ویروس کرونا و موج دوم آن درست باشد، بشریت پایان می‌یابد.

تل آویو اخیرا اعلام کرده بیش از ۱۶ هزار مورد تایید شده ناشی از کووید-۱۹ در اسرائیل ثبت شده و ۲۴۵ تن نیز جان باخته‌اند. در این میان اسرائیل مرزهایش را بر روی خارجی‌ها بست و قرنطینه سراسری اعلام کرد اما اخیرا محدودیت‌ها را کاهش داده است.

روزنامه تایمز آو اسرائیل به نقل از یک عضو پارلمان که نامی از وی برده نشده نوشته که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر به اعضای حزب لیکود هشدار داده که فراگیری موج دوم کرونا ویروس می‌تواند به پایان بشریت منجر شود. 

این عضو کنست مدعی شده این نقل قول‌ از سوی نتانیاهو و دبیرکل وزارت بهداشت اسرائیل در نشستی با وزرای کابینه و سایر افراد مسئول در مبارزه با کرونا ویروس مطرح شده است و ارزیابی نتانیاهو ناشی از گزارش‌هایی است که افرادی که از بیماری کووید-۱۹ بهبود یافته‌اند بار دیگر آزمایش آنها مثبت شده است.

این در حالی است که نزدیکان نتانیاهو انتساب چنین سخنانی به نتانیاهو را تایید نمی‌کنند.

پیشتر، نخست وزیر اسرائیل نگرانی خود را بابت احتمال شیوع عفونت کروناویروس مطرح کرده و در سخنرانی آوریل خود گفته بود، اگر گزارش‌های موجود از کره جنوبی درباره ظهور مجدد این بیماری در افراد بهبود یافته درست باشد، واقعیت درباره این بیماری واگیردار و همه‌گیری جهانی بسیار پیچیده خواهد بود و ظهور مجدد آن می‌تواند به گسترش بیش از پیش عفونت منجر شود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند