برنامه مخفیانه برای فوتبال ایران ؟

کدخبر: 336792
اقتصاد نیوز: در روز‌های گذشته و از کشور‌های مختلف خبر می‌رسید در برخی کشور‌ها که وضعیت شیوع و انتقال بیماری کرونا به کنترل مسئولان وزارت بهداشت درآمده، اجازه از سرگیری مسابقات فوتبال داده شده و حتی برخی کشور‌ها مانند کره‌جنوبی از روز گذشته مسابقات خود را هم با پروتکل‌های جدید مانند دست ندادن با یکدیگر و... برگزار کردند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از سایت خبر ورزشی، کشور‌هایی مانند ترکیه، آلمان، اسپانیا و خیلی‌های دیگر هم دستور داده‌اند تا تیم‌ها تمرینات‌شان را آغاز کرده و از اوایل خرداد (دوم تا دوازدهم) رقابت‌های لیگ ۲۰۲۰-۲۰۱۹ را از سر بگیرند.

در این مدت درباره استارت دوباره مسابقات در کشورمان هم صحبت‌های مختلفی مطرح شد ولی هر بار تاریخ‌ها از اوایل اردیبهشت، به پانزدهم و بعد هفدهم و در نهایت به بیستم با بیست‌ودوم این ماه تغییر کرد، اما روز گذشته از یک منبع آگاه نزدیک به سازمان لیگ شنیدیم برنامه ادامه مسابقات به دقت نوشته شده و حتی گفته می‌شود نسخه‌ای از آن را به برخی مدیران عامل باشگاه‌ها که موافق برگزاری ادامه لیگ هستند هم نشان داده‌اند (موضوعی که تأیید نشده است). طبق این برنامه تیم‌ها با فاصله ۴ یا نهایتاً ۵ روز به مصاف هم می‌روند تا ۹ هفته باقی مانده ظرف مدت زمان ۴۵ روز (یک ماه و نیم) به پایان برسد. برنامه‌ای که مخفیانه طبق تقویم سال ۱۳۹۹ نوشته شده و از پایان ماه رمضان قابلیت اجرا دارد. فقط مانده اعلام زمان شروع تمرینات تیم‌ها که آن‌هم حداکثر برای هر تیم ۳ هفته مهلت تمرین در نظر گرفته می‌شود.

تیتر یک
  • نشنال اینترست تحلیل کرد؛

    اقتصادنیوز؛ یک تحلیلگر نزدیک به دیدگاه دونالد ترامپ در مطلبی برای نشنال اینترست با انتقاد از تصمیم رئیس‌جمهوری آمریکا،…

از دست ندهید
بلیط هواپیما