انتقاد ذوالنوری از منتقدان رحمانی فضلی؛ وزیر کشور در حوادث آبان مطیع رئیس‌جمهور و شورای عالی امنیت ملی بود

کدخبر: 337104
اقتصادنیوز: مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در انتقاد از نطق اخیر علی مطهری گفت: این مطلب که وزیر کشور مقصر اصلی حوادث بنزینی سال ۹۸ است واقعیت ندارد. وزیر کشور جز اطاعت از رئیس جمهور و دستور شورای امنیت کاری نکرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  مجتبی ذوالنوری در جلسه علنی امروز (دوشنبه ) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در واکنش به نطق اخیر علی مطهری گفت: دکتر مطهری اظهار کردند که وزیر کشور عامل اصلی حوادث بنزینی سال ۹۸ بوده است. بنده به عنوان رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس و عضو شورای امنیت کشور باید بگویم که از نزدیک شاهد تلاش های وزارت کشور و شخص وزیر کشور بودم این مطلب که آقای مطهری فرمودند، واقعیت ندارد.

 

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با استناد به جلسات وزارت کشور در آبان ماه گفت: وزارت کشور و وزیر این وزارت خانه به طور شبانه روزی تلاش می‌کردند که حادثه‌ای اتفاق نیفتد و اگر افتاد کمترین هزینه داشته باشد. وزیر کشور جز اطاعت از شخص رئیس جمهور و دستور شورای امنیت ملی کاری انجام ندادند. از دوستان می‌خواهیم که در انتساب مطالب دقت کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما