کدخبر: ۳۳۷۳۱۳ لینک کوتاه

آتش‌سوزی یک پژو سواری در نزدیکی بهشت زهرا به دلایل نامعلوم

یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ که در مسیر اتوبان هاشمی نزدیک بهشت زهرا(س) در حرکت بود به علت نامعلومی آتش گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز، اسماعیل اکبری فرمانده آتش‌نشانان اعزامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرری اظهار کرد: ساعت ۱۹ و ۳۲دقیقه عصر امروز شاهدان آتش‌سوزی یک دستگاه خودرو سواری واقع در جنوب به شمال اتوبان هاشمی خروجی اتوبان رسولی به سمت شرق با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و از وقوع این حادثه خبر دادند که ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۵۰ را روانه محل حادثه کرد.

وی ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری پژو۴۰۵ به علت نامعلومی دچار آتش‌سوزی شده بود که هنگام رسیدن آتش‌نشانان خودرو به طور کامل شعله‌ور بوده و خوشبختانه سرنشینان خودرو قبل از رسیدن آتش‌نشانان و بدون آسیب‌دیدگی از خودرو خارج شده و در محیط امنی قرار گرفته بودند.

فرمانده آتش‌نشانان اعزامی افزود: نیروهای آتش‌نشانی با رعایت موارد ایمنی و با استفاده از دو رشته لوله آبده اقدام به مهار شعله‌های آتش کرده و توانستد به سرعت شعله‌های آتش را فرو نشانند.

اکبری یادآور شد: آتش‌نشانان پس از مهار کامل شعله‌های آتش و ارائه تذکرات ایمنی به مالک خودرو و ایمن سازی کامل، خودرو را به عوامل نیروی انتظامی تحویل داده و به عملیات خود پایان دادند.

وی در پایان گفت: علت این آتش‌سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی تهران در حال بررسی است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند