کدخبر: ۳۳۷۶۰۹ لینک کوتاه

تلاش برای آشتی کنان آنجلینا جولی و برت پیت

اقتصاد نیوز: فرزند دو چهره محبوب و سرشناس هالیوود پس از جدایی آنها از زندگی مشترک تلاش دارد آنها را آشتی دهد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از انتخاب، شیلو جولی-پیت نخستین فرزند بیولوژیکی برد پیت و آنجلینا جولی محسوب می‌شود که به زودی تولد چهارده سالگی خود را برگزار می‌کند. بر اساس اطلاعاتی که برخی منابع نزدیک به زوج سابق پیت و جولی منتشر کرده اند قرار است تولد شیلو در فضایی دوستانه و با حضور هر دو والدین وی برگزار شود و حتی برخی گمانه زنی کرده اند این زوج سابق کدورت‌ها را کنار گذاشته و به صمیمت پیشین باز می‌گردند.

با وجود قرنطینه و تلاش برای فاصله گذاری اجتماعی در ایالات متحده به نظر می‌رسد آنجلینا جولی و برد پیت در روز تولد شیلو در تاریخ ۲۷ ماه می‌برابر با هفتم خردادماه در کنار یکدیگر خواهند بود. شیلو در این روز ۱۴ ساله می‌شود و این خانواده مشهور یک جشن خانوادگی و دوستانه را تدارک دیده اند.

آنجلینا جولی و برد پیت در سالروز تولد دخترشان آشتی می‌کنند؟
مدتی پیش آنجلینا جولی گفته بود دوست دارد، خارج از ایالات متحده زندگی کند، اما به خاطر این که فرزندانش از دیدار پدرشان محروم نشوند، مجبور است در آمریکا بماند. از سوی دیگر روابط برد پیت و فرزندخوانده‌های وی و جولی نیز به سردترین حالت ممکن رسیده است. اما به نظر می‌رسد برد پیت تلاش دارد روابط خود را با فرزندان بیولوژیک خود به بهترین شکل ممکن حفظ کند.
یک منبع نزدیک به این زوج سابق در خصوص این موضوع گفت: «برد و آنجلینا به خاطر بچه‌ها بسیار نزدیک به یکدیگر زندگی می‌کنند، بنابراین آسان است که شیلو بتواند در روز تولد خود با هر دوی آن‌ها وقت بگذارد. البته بعید است مهمان‌های پرشماری داشته باشند، چون جهان درگیر کرونا است.»
بر اساس برخی شایعات تایید نشده برد پیت و آنجلینا جولی برخلاف ماه‌های گذشته که به شدت تنش داشتند و حتی بر سر تصاحب یک باغ انگور ماه‌ها با یکدیگر درگیر بودند، اکنون روابط خوبی دارند و بسیاری نیز امیدوارند این زوج سابق به یکدیگر باز گردند. در یک سال اخیر بار‌ها و بار‌ها برد پیت در تیتر خبر‌ها بود و از جنیفر انیستون تا ستاره‌های ورزشی را به روابط با برد پیت نسبت می‌دادند. اما اکنون برد پیت و آنجلینا جولی صمیمی‌تر از هر زمان دیگری هستند و برخی از طرفداران این زوج سابق مایلند امیدوار باشند این تولد مقدمه بازگشت آن‌ها به یکدیگر باشد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند