کدخبر: ۳۳۷۶۲۶ لینک کوتاه

عملیات نصر ۱۸ با کشف بیش از یک تن تریاک

اقتصادنیوز: جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از انهدام یک باند ۴ نفره قاچاق مواد افیونی و کشف یک تن و ۲۰۰ کیلو تریاک در عملیات نصر۱۸ این فرماندهی خبرداد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، حسین حسین‌زاده اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی از انتقال یک محموله مواد مخدر به وسیله ۴ دستگاه خودروی سبک مطلع شده و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه در این راستا عملیاتی تحت عنوان نصر ۱۸ طراحی و به مرحله اجرا گذاشته شد، گفت: در این عملیات خودروهای مذکور در یکی از محورهای مواصلاتی استان توقیف و در بازرسی از آنها یک تن و ۲۰۰ کیلو تریاک کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری ۴ نفر از اعضای یک باند قاچاق مواد افیونی تصریح کرد: ظرف ۵۶ روز ابتدایی سال جاری ۱۳ تُن انواع مواد افیونی کشف شده که علاوه بر افزایش ۷۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل باید اذعان کرد که کشف این مقدار مواد در این مدت بی‌سابقه و یک رکورد محسوب می شود.

حسین‌زاده راهبرد فرماندهی انتظامی استان اصفهان را کشف محموله‌ها مواد افیونی در ورودی‌های استان و قبل از اینکه وارد بازار مصرف شود عنوان کرد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر با به کارگیری همه ظرفیت‌های خود با قاچاقچیان مواد مخدر، برخورد می کند و در این راستا از اختیار کامل و حمایت دستگاه قضائی نیز برخوردار است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند