کدخبر: ۳۳۷۷۱۴ لینک کوتاه

ماجرای دلجویی ابی ازچاوشی+عکس

اقتصادنیوز: پس از انتشار ویدیویی که در آن ابراهیم حامدی از محسن چاوشی دلجویی کرده بود، این خواننده پاپ داخلِ کشور هم توییتی آشتی‌جویانه را منتشر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازخبرآنلاین، دعوای توییتری و اینستاگرامی محسن چاوشی با مهشید حامدی (همسر ابی)، پس از ۲۴ ساعت به نظر می‌رسد فروکش کرده است. 

همسر ابی در پیج اینستاگرام خود با اشاره به آخرین مطلب پیج اینستاگرام محسن چاوشی مطلب تند و توهین آمیزی علیه این خواننده منتشر کرده بود. محسن چاوشی نیز در پاسخ تند خود تعریضی هم به ابی داشت. هر چند که پس از از این متن همسر ابی در نوشته‌ای به صورت صریح چاوشی را مورد اتهام و توهین قرارداد؛ اما ابراهیم حامدی خواننده قدیمی پاپ ایرانی، با انتشار ویدیویی، از چاوشی دلجویی کرد.

ابراهیم حامدی در آن ویدیو، خطاب به محسن چاوشی گفت: «سلام دوست نازنین. من شما را بسیار دوست می‌دارم. کارهاتون را بسیار دوست می‌دارم ... وقتی صدای شما را می‌شنوم. هم برای مهشید خانم و دوستانی که دور و بر من هستند، چه حالی به وجود می‌آید و ...» در ادامه، این خواننده، بیتی را که چاوشی خوانده بود، بازخوانی کرد که در آن آمده بود: «عجب حلوای قندی تو، امیر بی گزندی تو/ عجب ماه بلندی تو، که گردون را بگردانی.»

پس از این ویدیو، محسن چاووشی هم با لحنی آشتی جویانه در توییتر خود نوشت: «ای نای گلویت، همچون نی داوود، حکم آنچه تو گویی، من لال تو هستم»

 

این مطلب برایم مفید است
47 نفر این پست را پسندیده اند