کدخبر: ۳۳۷۷۷۲ لینک کوتاه

کشته شدن شش عضو حشدالشعبی در حملات داعش

اقتصادنیوز: منابع خبری بامداد شنبه گزارش دادند، ۶ تن از نیروهای الحشد الشعبی و ۲ پلیس در درگیری با عناصر داعش به ترتیب در استان‌های دیاله و صلاح الدین عراق کشته شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه خبری شفق نیوز عراق، بر اثر انفجار بمب در مسیر یک گشتی نیروهای الحشد الشعبی و به دنبال آن درگیری با عناصر داعش در منطقه حاوی العظیم در استان دیاله، چهار نفر از نیروهای الحشد الشعبی کشته و ۶ نفر دیگر زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، عناصر داعش همچنین به مرکز ایست و بازرسی نیروهای بسیج عشایری در روستای شاقرار در اطراف شهرستان مقدادیه استان دیاله نیز حمله کردند که در پی درگیری ۲ تن از نیروهای بسیج عشایر کشته شدند.

همچنین عناصر داعش به پاسگاه شیخ ابراهیم در شهرستان الدجیل استان صلاح الدین حمله کردند که در این حمله ۲ نفر از نیروهای پلیس کشته و ۳ نفر دیگر زخمی شدند.

گروه تروریستی داعش در روزهای گذشته فعالیت بی‌سابقه‌ای در مقایسه با ۲ سال گذشته در مناطق شمال، غرب و شرق پایتخت عراق در استان‌های صلاح الدین، دیاله و الانبار داشته است.

در مهمترین این تحرکات، داعش شنبه گذشته به منطقه «مکشیفیه» و «بلد» در استان «صلاح‌الدین» شبیخون زد که منجر به شهادت ۱۱ نیروی الحشدالشعبی و زخمی شدن ۲۰ تن دیگر شد.

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند