دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان:

مسوولان ادارات باید پاسخگوی بدحجابی کارمندان باشند

کدخبر: 338686
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه بدحجابی یک مسئله اجتماعی بوده و نباید آن را سیاسی جلوه داد، گفت: مسئولان ادارات باید پاسخگوی بدحجابی کارمندانشان باشند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمود الله‌مرادی امروز در جلسه معاونت سازمان‌های نظامی و قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، با بیان اینکه این جلسات باید منتهی به خروجی مناسب باشند، اظهار داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اقدامات خوبی در زمینه حجاب و عفاف انجام داده و و در سراسر استان هر پنج‌شنبه را به آموزش امران به امر به معروف و نهی از منکر اختصاص داده است.

وی افزود: طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر با همکاری نهادهای مختلف نظیر بسیج و سپاه در نواحی مختلف استان ساماندهی شده‌اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه به‌کارگیری همه نهادها و ادارات در رعایت حجاب یک ضرورت است، گفت: مسئولیت نظارت و بازرسی بر حجاب و عفاف یکی از وظایف ستاد امر به معروف و نهی از منکر بوده، و در این راستا به کلیه ادارات نامه‌ای مبنی بر رعایت عفاف و حجاب ارسال کرده است.

وی ادامه داد: برای ساماندهی مسئله حجاب و عفاف باید ابتدا خود را اصلاح کرده بعد به سراغ مردم برویم تا ارزش کار ما نمود بیشتر داشته باشد.

الله‌مرادی خاطرنشان کرد: هفته گذشته 180 اداره استانی و شهرستانی در بخش روزه‌خواری و حجاب و عفاف مورد بررسی قرار گرفت.

وی اظهار کرد: در بخشی با مشکل اساسی تفکیک محل کار خانم‌ها و آقایان مواجه هستیم و باید هرچه سریع‌تر به این مسئله رسیدگی شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه بدحجابی یک مسئله اجتماعی بوده و نباید آن را سیاسی جلوه داد تاکید کرد: مسئولان ادارات باید پاسخگوی بدحجابی کارمندان باشند و امور اجتماعی استانداری نیز باید به این مسئله توجه ویژه‌ای داشته باشد.

وی به روزه‌خواری در ادارات و افزایش آن در سال‌جاری اشاره و اذعان کرد: متاسفانه روزه‌خواری امسال نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش یافته و در برخی ادارات روزه‌خواری با اطلاع مدیر و مسئول آن اداره انجام شده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان عدم تناسب فعالیت‌ها با وظایف را از دیگر مشکلات موجود در ادارات خواند و افزود: ریشه‌کنی رشوه‌خواری و رانت‌بازی در ادارات باید از خود ما شروع شود.

وی بیان کرد: رشوه‌خواری در ادارات ناشی از انتصاب مسئولان به‌وسیله نماینده‌های مجلس و جناح‌های سیاسی است که نتوانستند تصمیم مناسبی اتخاذ نمایند و در صورت استمرار این مسئله، خون شهدا پایمال خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما