کدخبر: ۳۳۸۷۰۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
یک نماینده اصولگرا شهادت داد؛تعداد مسئولین پاکدست چندین برابر  مسئولین فاسد است!

یک نماینده اصولگرا شهادت داد؛تعداد مسئولین پاکدست چندین برابر مسئولین فاسد است!

اقتصادنیوز:مجتبی ذوالنوری در شورای اداری استان قم که در سالن همایش‌های شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: مجلس ما با گرایش‌های مختلف سیاسی بوده و اداره آن کار ساده‌ای نیست، اما کمترین چالش را با ریاست دکتر لاریجانی شاهد بودیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شفقنا، او افزود: فرصت‌هایی سر راه ما قرار می‌گیرد و ما باید خودمان را در مسیر این نسیم‌ها قرار دهیم؛ بهار‌های خدمت که در مسیر ما قرار می‌گیرد فرصت است و اگر نتوانیم بار امانت را به مقصد برسانیم، پاسخگویی سخت خواهد بود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط تحریم و فشار استکبار جهانی بر کشور، مسئولیت مجلس شورای اسلامی بسیار سنگین است.

او ادامه داد: امروز چیزی که بیش از تورم مردم را زجر می‌دهد، بی اعتمادی به مسئولین است و من شهادت می‌دهم که تعداد مسئولین پاکدست چندین برابر بیشتر از مسئولین فاسد است.

ذوالنوری مطرح کرد: سرو صدای فساد و بی عدالتی از خود آن بیشتر است، اما باید تلاش شود تا روزنه‌ها و مفر‌های فساد بسته شود، عدالت از آرمان‌های انقلاب ما است و مردم باید حس کنند که مسئولین نیز مانند آن‌ها هستند.

او تاکید کرد: اگر زندگی مسئولین در اتاق شیشه‌ای و به شکل شفاف باشد، این تخریب‌ها و آسیب‌ها به این حد نخواهد بود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به دلیل نبود شفافیت، اشتباهات برخی مسئولین فاسد به پای پاکدستان نیز نوشته می‌شود.

این مطلب برایم مفید است
15 نفر این پست را پسندیده اند