کدخبر: ۳۳۸۹۷۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

جو بایدن با انتشار یک ویدئو:

کرونا ۱۰۰هزار آمریکایی را کشت، رئیس‌جمهور همچنان در حال گلف‌بازی است

اقتصادنیوز؛ جو بایدن، معاون رئیس‌جمهور پیشین آمریکا و نامزد بالقوه دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا، روز گذشته (شنبه)، در ویدئویی تبلیغاتی از تصمیم ترامپ برای بازی کردن گلف در روز یادبود که فردا بیست و پنجم مه سالروز آن است، به شدت انتقاد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ جو بایدن در این ویدئوی تبلیغاتی عنوان می‌کند در حالی که آمار تلفات ناشی از کرونا در آمریکا رو به افزایش، رئیس‌جمهور (ترامپ)، قصد دارد گلف بازی کند.

این ویدئوی 30 ثانیه‌ای تصاویری از ترامپ را نشان می‌دهد که در حال بازی گلف در باشگاهی در ویرجینا است. بعد از این تصاویر و در میانه‌های این ویدئو، تصاویر از کارکنان درمانی در بیمارستان‌های آمریکایی را نشان می‌دهد که در انجام تست کرونا روی بیماران مبتلا هستند.

بر اساس گزارش دانشگاه جان هاپکینز آمریکا، تاکنون آمریکا بیش از یک میلیون و 600 هزار نفر مورد مبتلا به ویروس کرونا داشته است که بیش از 98 هزار نفر از این مبتلایان جان خود را از دست داده‌اند.

اوایل ماه مه نیز بایدن ویدئوی تبلیغاتی دیگری را منتشر کرد ترامپ را به سوء‌مدیریت در مواجهه با بیماری کرونا متهم کرد و از اقتصاد شکست‌خورده آمریکا که بر اثر اقدامات مهاجرتی ترامپ به وجود آمدند، انتقاد کرد.

بایدن در این ویدئو گفت: «دونالد ترامپ یک اقتصاد فوق‌العاده ایجاد نکرد. شکست او در مدیریت و رهبری این اقتصاد را تخریب کرد.»

کمپین انتخاباتی ترامپ نیز با انتقادات خود به بایدن حمله کرده‌اند و از موضع «دوستانه» وی نسبت به چین انتقاد کرده‌اند.

ترامپ حتی در موقعیتی گفت که چین تمایل شدیدی به پیروزی بایدن در انتخابات دارد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند