۲۶۲ مشکوک به کرونا در مازندران بستری هستند

کدخبر: 339014
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از شناسایی ۶۳ بیمار مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: شاهد ورود مسافران زیادی به استان هستیم و امیدواریم فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شود؛ چون در صورت عدم رعایت فاصله‌گذاری در دو یا سه هفته بعد دچار مشکل خواهیم شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعباس موسوی امشب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۳ بیمار مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۷۴ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۲۶۲ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی حاد مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند.

این مسؤول با اشاره به اینکه برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا همچنان باید پروتکل‌های بهداشتی و فاصله ایمن با افراد را رعایت کرده و از سفر درون شهری غیرضروری و برون شهری، حضور در اجتماعات و همچنین حضور در طبیعت و اماکن شلوغ تفریحی ساحلی و جنگلی و پارک‌ها پرهیز شود، تاکید کرد: توصیه ما بر پرهیز از ورود مسافران به مازندران و لزوم رعایت نکات بهداشتی است.

موسوی در پایان گفت: شاهد ورود مسافران زیادی به استان هستیم و امیدواریم فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شود؛ چون در صورت عدم رعایت فاصله‌گذاری در دو یا سه هفته بعد دچار مشکل خواهیم شد.

 

از دست ندهید
بلیط هواپیما