کدخبر: ۳۳۹۰۴۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
از سرگیری پروازهای بین‌المللی به اسپانیا از دو ماه آینده

از سرگیری پروازهای بین‌المللی به اسپانیا از دو ماه آینده

اقتصادنیوز :به نظر می‌رسد که اسپانیا قصد دارد از دو ماه آینده پروازهای بین‌المللی و ورود توریست‌های خارجی را از سر بگیرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، گزارش‌های منتشر شده از سوی رسانه‌های مختلف حاکی از آن است که اسپانیا قصد دارد بعد از پشت سر گذاشتن اوج بحران پاندمی کرونا به منظور تقویت صنعت گردشگری و احیای اقتصاد این کشور پروازهای بین المللی و ورود توریست های خارجی را از دو ماه آینده یعنی اول ژانویه ۲۰۲۰ از سر بگیرد.

پدرو سانچز، نخست وزیر اسپانیا نیز اخیراً اعلام کرده بود که گردشگران خارجی از اول ماه ژوئیه قادر خواهند بود از کشورهای مختلف وارد خاک اسپانیا شده و به دیدن مراکز توریستی و قطب های گردشگری این کشور بپردازند.

وی در ادامه سخنان خود اظهار کرده بود: در حال حاضر اوج بحران پاندمی کرونا را پشت سر گذاشته‌ایم و هم اکنون باید به تقویت اقتصاد و صنایع مختلف از جمله صنعت گردشگری در کشور بیندیشیم تا بتوانیم تاثیرات منفی ناشی از شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا و بحران های مالی به وجود آمده را به حداقل برسانیم.

طبق گزارش وب سایت simple flying، اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی بود که به شدت درگیر شیوع گسترده ویروس کرونا یا بیماری کووید ۱۹ شد، در فهرست بیشترین تعداد قربانیان ناشی از این ویروس قرار گرفت.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند