کدخبر: ۳۳۹۱۵۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
دکتر معروف ایرانی جان باخت

دکتر معروف ایرانی جان باخت

اقتصادنیوز: فرهاد ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز طی پیامی در گذشت هیبت الله کلانتری رئیس دانشکده داروسازی و نخستین سم شناس دارویی ایران را تسلیت گفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رکنا،  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز طی پیامی در گذشت هیبت الله کلانتری رئیس دانشکده داروسازی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

انا لله و انا الیه راجعون

بار دیگر حکمت الهی بر این قرار گرفت تا در این ایام که جامعه دانشگاهی علوم پزشکی جندی شاپور درگیر بیماری مهلک کرونا است، استاد فرزانه مرحوم دکتر هیبت الله کلانتری رئیس فقید دانشکده داروسازی، از جهان فانی به دیار باقی سفر کند؛ سفری که برای ایشان آغاز آرامش ابدی و برای آنان که او را می‌شناختند، مایه تاسف و تاثر فراوان است.

بدون شک تلاش‌های وافر آن عزیز سفر کرده در جهت اعتلای نام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و نیز دانشکده داروسازی که با تربیت خیل عظیم دانش آموختگان داروسازی کشور و اقدامات جهادگونه ایشان در روزهای آغازین مبارزه با کرونا در جهت تولید مواد ضدعفونی کننده، تنها گوشه ای از افتخارات آن مرحوم مغفور است، اما آنچه بیش از همه صفاتش، در خاطره ها خواهد ماند، ایمان، اخلاق نیک و راست کرداری کم نظیرش بود که برای سالیان متمادی در اذهان همکاران و دوستدارانش خواهد ماند.

روح بلندش در این ایام آسمانی، قرین رحمت الهی و جایگاه جاودانش، بهشت برین باد.

 

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند