رواج تظاهر به کرونا در لیگ فوتبال ایران

کدخبر: 339275
اقتصاد نیوز:در حالی که اختلاف در لیگ برتر بر سر ادامه برگزاری رقابت ها یا لغو کامل فصل بالا گرفته است، از سوی مقامات و مسولان برخی تیم ها شنیده می شود که از اصطلاح عجیبی برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند؛ « بازیکن مشکوک به کرونا!»

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تابناک ، موج جدید اعتراض ها پس از مثبت شدن تست چند بازیکن تیم گل گهر سیرجان شروع شد ولی پزشک این تیم در ادعایی عجیب گفت: «هنوز ابتلای قطعی مشخص نیست و شش نفر از بازیکنان ما مشکوک به کرونا هستند که در حال بررسی بیشتر و آزمایشات هستیم!»

دیروز نیز باشگاه تراکتور اعلام کرد چند مورد مشکوک به کرونا دارد و امروز هم همزمان با انتشار نامه چهار باشگاه خصوصی لیگ برتر مبنی بر درخواست تعطیلی لیگ، مالک باشگاه شهر خودرو یکی از امضا کنندگان این نامه مدعی شد دو نفر از بازیکنانش مشکوک به کرونا هستند!

تابناک این ادعای عجیب یعنی وجود موارد مشکوک به کرونا را از زبان یک متخصص پزشکی در این زمینه مورد پیگیری قرار داده است که پاسخ بسیار جالب بود. این متخصص می گوید چیزی به نام مورد مشکوک به کرونا وجود ندارد. در تست های PCR که از راه بینی و با نمونه برداری از حلق انجام می شود و مطمئن ترین نوع تست موجود در ایران محسوب می شود ابتلای فرد تایید یا رد می شود و چیز بینابینی وجود ندارد. تست‌هایی تحت عنوان مخفف igg و igm هم داریم که هر دو از راه آزمایش خون است و نمی توان وضعیت فعلی افراد را با آن مورد بررسی قرار داد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما