«ماسک زدن»سوژه جدید جنگ لفظی بایدن و ترامپ

کدخبر: 339305
اقتصادنیوز؛ ، مسئله پوشیدن یا نپوشیدن ماسک در روزهای گذشته به یکی از کانون‌های جدال انتخاباتی بین «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا و رقیب انتخاباتی او، «جو بایدن» تبدیل شده است.

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ پوشیدن یا نپوشیدن ماسک این رزوها به عرصه جدال انتخاباتی میان دو نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا تبدیل شده است.

ترامپ در روزهای گذشته از پوشیدن ماسک در برابر دوربین‌ها خودداری کرده و اشاره کرده نمی‌خواهد این مسئله را به یک پیروزی نمادین برای رسانه‌ها تبدیل کند. در مقابل «جو بایدن»، نامزد بالقوه حزب دموکرات در اولین سخنرانی علنی بعد از شیوع کرونا ماسک به صورت زده بود. 

ترامپ در شبکه اجتماعی توئیتر اظهارنظر یکی از کارشناسان فاکس‌نیوز که با لحنی کنایه‌آمیز از پوشیدن ماسک توسط جو بایدن انتقاد کرده بود را بازنشر کرد. 

«بریت هیوم»، کارشناس فاکس‌نیوز با انتشار تصویری از جو بایدن که ماسک به چهره دارد نوشته است: «این شاید مشخص کند چرا ترامپ دوست ندارد در مجامع علنی ماسک بپوشد.»

«جو بایدن» روز شنبه در ویدئویی تبلیغاتی از تصمیم ترامپ برای بازی کردن گلف در روز یادبود به شدت انتقاد کرده بود. 

بایدن در این ویدئوی تبلیغاتی عنوان می‌کند در حالی که آمار تلفات ناشی از کرونا در آمریکا رو به افزایش، رئیس‌جمهور (ترامپ)، قصد دارد گلف بازی کند.

 

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در ۲۹ فروردین۱۴۰۰منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ با وجود اینکه حجم معاملات اوراق بدهی روندی کاهشی داشت، اما در بالای مرز ۲۰۰ میلیارد…

از دست ندهید
بلیط هواپیما